Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Help! Most akkor szex éhes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help! Most akkor szex éhes vagyok? /L

Figyelt kérdés
Szóval barátom miatt túl hamar nedves leszek..nagyon.. Meg képes vagyok rá mászni és sokat beszélek a szexről. Neki velem volt az első. Engem már többször megszolt miért beszélek folyton a szexről? Meg ő miután elelvez aztán elalszik rögtön.. Reggel arra akartam kelteni hogy leszo..pom de ő elfordult és össze zárta a lábát... :/ Meg van mikor rá jön és pl kitalalta hogy csokizzam be a farkát és úgy meg is tettem,akkor analt akart azt is engedtem mellszex meg minden mivel szeretném ha élvezné... Mit csináljak? Meg ő azt mondja csúnya szavakat nem mondd ki pl le szopni meg ilyesmiket.... Fiúk légy szíves tanácsokat... :(

2015. aug. 12. 21:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
nekem lenne ilyen barátnőm csak örülnék :D
2015. aug. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Akkor mi a baj? Mindenki azt mondja szép vagyok. Konditerem az életem szóval az alakom sem rossz... Kérdeztem már tőle esetleg az a baj hogy nagy a mellem? De azt mondta "dehogy a fiúk szeretik én is imádom" ettől romolhat a kapcsolatunk?
2015. aug. 12. 21:41
 3/18 anonim válasza:
Hogy hívnak? Hol laksz?
2015. aug. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
wow *_*, Hát nem tudom mi baja lehet.
2015. aug. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40%

:D ekkora egy fatökű kanegeret!

Nem is értem mit eszik rajta a kérdező, akkora gyökér ez a fiúcska!

Hú, nekem lenne ilyen nőm!

Dugnám naponta vagy 5-ször, mint a lopott biciklit!

2015. aug. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Dugnád??? És ha AIDS-es? :)))
2015. aug. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Utolsó Jézus semmi bajom nincs..ne altalanosits lehet kurv..ás a kérdés de ez így van és mivel sokat logtam fiú haverokkal meg van fiú tesóm így eléggé "eltanultam" ezt a szex éhes dolgot...másrészt én sosem csalnam meg a barátom az a legalja nők munkája


Azért szeretem mert kedves,normális,megerto, édes mosolya van és mikor alszik nagyon édes, meg folyton meglep ajándékokkal /én is őt/

2015. aug. 12. 21:56
 8/18 anonim ***** válasza:

Azok után ,hogy még edzeni is jársz nem tudom miért csinálhatja ezt . :'D


Én le sem tudnék rólad szállni .

2015. aug. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Jó akkor nagyjából leíróm hogy nézek ki

160.cm vagyok hosszú szökés barna hajam,nagy világos barna szemem és vékony szam van de mély a torkom, az alakom nagy mellem van,kis hasam,sajnos ilyen hát nagyobb de izmos feszes a fenekem, a combom is eléggé izmos meg feszes, a vadlim az szinte izom... Lehet ez a gond? Meg a bőröm túl fehér.. Szeretem a magassarkú cipőket és csinosan öltözöm

2015. aug. 12. 22:03
 10/18 anonim ***** válasza:

Adok tanácsot.. :')

Ez nem azt jrlenti egyből hogy szexmàniás vagy..

Az hogy itt a sok kiéhezett farok elélvez attól amit írtàl az csak őket minősíti..

Persze, nem azt nondom hogy nem kell, mert minden embernek szüksége van a nemi èletre de nem normális az sem ha minden pillanatban..

Az értelmesebb emberek kordában tudják tartani a vágyaikat, de mint mondtam az előttem válaszolókban még nagyon tombolnak a hormonok, és nem érettek annyira hogy ezt korrigàlják..


Meg kell tanulnod visszafogni magad..

2015. aug. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!