Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Help! Most akkor szex éhes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help! Most akkor szex éhes vagyok? /L

Figyelt kérdés
Szóval barátom miatt túl hamar nedves leszek..nagyon.. Meg képes vagyok rá mászni és sokat beszélek a szexről. Neki velem volt az első. Engem már többször megszolt miért beszélek folyton a szexről? Meg ő miután elelvez aztán elalszik rögtön.. Reggel arra akartam kelteni hogy leszo..pom de ő elfordult és össze zárta a lábát... :/ Meg van mikor rá jön és pl kitalalta hogy csokizzam be a farkát és úgy meg is tettem,akkor analt akart azt is engedtem mellszex meg minden mivel szeretném ha élvezné... Mit csináljak? Meg ő azt mondja csúnya szavakat nem mondd ki pl le szopni meg ilyesmiket.... Fiúk légy szíves tanácsokat... :(

2015. aug. 12. 21:33
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Utolsó értem..viszont ő a szerelmem akit nagyon szeretek ezért szeretném kielegiteni és..visszafogni magam azt nem, ilyen vagyok és úgy szeressen valaki mint amilyen vagyok, és a kapcsolatban a szerelem,szex,bizalom, ez a három a legfontosabb szerintem
2015. aug. 12. 22:11
 12/18 anonim ***** válasza:
Igen, az vagy. De valakinek biztos tetszik ez is, például egy perverz srácnak... Egyébként a "bénább kapcsolatok" nagyrésze a szex miatt megy tönkre :D
2015. aug. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"kapcsolatban a szerelem,szex,bizalom, ez a három a legfontosabb szerintem"


Na ez már itt el van bąśżva..

Ami fontos egy kapcsolatban:

-ŐSZINTESÉG

-HŰSÉG

-BIZALOM


Inkább.. A szex az 1 kicsit másodlagosabb..

A te elméleted alapján "Hát jó vele a szex, úgyhogy azt csinál amit akar, vele maradok.." Kb. ilyen ez a gondolatmenet..

2015. aug. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
És hány éves vagy?
2015. aug. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Tuti kamu. Az ilyen lányok nem kezdenek ilyen srácokkal.
2015. aug. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Szex nélkül a kapcsolat tönkre megy és ezzel most bárki vitazhat viszont nem egy olyan eset volt hogy azért hagyta ott a csaj a pasit mert "bocsi nem jó veled a szex" vagy a pasi hagyta ott... Szóval a testi vonzalom is fontos hisz sokszor ha ez nincs meg az egyik megcsalja a másikat persze a többi is fontos mellesleg nem azt írtam hogy percenként hanem általában este meg mikor épp megvan a ciklusom akkor is szájjal kielegitem mert van mikor ő kéri nagy ritkán


Utolsó miért ne allhatnek szoba egy "ilyen" fiúval? Igaz az izlesunk teljesen más ő a kocsikat én a motorokat imádom, ő rappet én rockot metált hallgatok, és még sok másban kulonbozunk viszont én nagyon szeretem igazából...volt már barátom de még kezfogast se engedtem nekik..ő az első szerelmem akit tényleg igazán szeretek és nem tudom mi lehet a baj viszont próbálok ez ellen tenni majd talán felhozom neki a témát de amilyen érzékeny rögtön hulyesegeket találna ki a fejében :/

2015. aug. 13. 09:39
 17/18 A kérdező kommentje:
13 ne haragudj de ez baromira sértő és utálom ha valaki így gondolkozik! Nők legalja van egy fiúval/férfivel a pénz vagy szex miatt, én olyan mélyre soha de soha nem süllyednék! A nők is keressék meg a pénzt! Én diák munkára jártam hogy én tartsam el magam már csak azért is mert a beteg nagymamammal élek akire nem varhatok mint más "apucira vagy anyucira" keményen tanulok és vagy orvos vagy jogász szeretnék lenni az alapfokú angol nyelvvizsgam megvan de még a közép és felső fokut is le szeretném tenni. Aztán még sok más nyelvet szeretnék majd tanulni szeptembertől. Szóval kérlek ilyenekkel ne is sertegess mert az ilyen nőktől felfordul a gyomrom... Igaz ez a kérdés kissé úgy hangzott mintha egy szét....-öt ku..va írná de nem vagyok az csak imádom és szeretem a barátom!
2015. aug. 13. 09:48
 18/18 anonim ***** válasza:

A gond nem veled van, hanem a barátoddal! Elképzelhető, h nem vagytok azonos szinten a szerelemben (te jobban szereted mint ő), vagy a szexuális vágyban egymás iránt (te jobban kívánod, mint ő téged).


Üljetek le, beszéljétek át a dolgot közösen, ha kell szakítsatok, de ha egymás mellett maradtok és nem változik a helyzet, felőrlöd majd magad mellette és egy férfi sem érdemel ennyit!

2015. aug. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!