Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi lenne a legjobb?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Volt egy hónapig tartó kapcsolatom (egyben az első is ez volt) azonban 3 hónapja vége lett. Nem beszéltünk, nem láttuk egymást, de 2 hete megkeresett. Én még nem felejtettem el. Mindig azt monda, én vagyok a hibás, én tehetek róla, de 2 héttel ezelőtt azzal keresett meg, hogy sajnálja, hogy ilyen hülye volt. Naponta beszélünk, de csak Facebookon. Többször felhívtam, felvette beszéltünk, hallottam rajta, hogy szomorú. SMS-re folyamatosan válaszol. Amint írtam, még nem felejtettem el. Tegnap kérdezte, hogy mit érzek. Mondtam, hogy nem felejtettem el, és hiányzik. Ugyanezt mondta ő is, majd kérdezte, mit tegyünk. Fogalmam sincs mi lenne a legjobb ezért azt írtam, hogy nem tudom. Ő azt mondta, lehet jobb lenne ha többet nem is beszélnénk, de lehet, hogy ez a legrosszabb amit léphet.


Szeretnék tanácsot kérni. Szerintetek mit tegyünk? Bármit megtennék érte, még mindig. Nagyon szeretem és nagyon hiányzik.


F/16 L/15



2015. aug. 13. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Miben voltál állandóan hibás?
2015. aug. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A szakítás miatt, hogy mindent én reagáltam túl... Vagyis akkor ezt mondta, azonban most már csak magát hibáztatja.
2015. aug. 13. 10:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy miért kellett szakítanotok. Ha küszöbölhető a probléma (ezt kettőtök szerintem érzitek), akkor megpróbálhatjátok. Ellenben ha úgy érzitek, hogy újra előjönnének, akkor nincs értelme, hiszen csak újra megismétlődne a különválás.
2015. aug. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem láttam. Ha úgy érzed, hogy valóban túlreagáltad a dolgokat, akkor tudnál ezen változtatni? Ha igen, akkor szerintem megér egy próbát, viszont ha nem, akkor nem tudok mást, csak hogy felejtsétek egymást. A másik fél hibája nem tudom mi volt, de ha az is hasonló, akkor megbíztok egymásban és nem lesznek ilyen problémák.
2015. aug. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég fiatalok vagytok, ebben a korban még bármit megtehettek. Nem kell túldramatizálni semmit sem, nem kell gondolkodni, arra ott a sakkszakkör. Ha jól érzitek magatokat, legyetek együtt és dugjatok sokat, ha nem bírjátok egymást, hagyjátok a francba az egészet.
2015. aug. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!