Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem már nem szimpatizál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem már nem szimpatizál velem. Mit tegyek? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal aki nagyon szimpatikus . Ez egy táborban történt és megbeszéltük , hogy ha lejártak a vizsgáim elmegyünk moziba addig is persze tartjuk a kapcsolatot . A vonatállomáson megölelt és azt mondta reméli nem fogjuk egymás elfelejteni . Eddig mind szép és jó csak ő elment egy táborba ahol valami irigy tini k***ák telebeszélték a fejét és már az üzeneteimre sem válaszol . Ma jön haza és este írok neki de szerintem nem lesz valami nagy hatással .

2015. aug. 14. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Meny elé és személyesen mond el
2015. aug. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt , hogy mit érzek kicsit később terveztem elmondani mert ő nem a sietős típus . Ma megpróbálom megkérdezni miket mondtak neki és miért nem írt vissza de mai napig nem tudom felfogni , hogy ez miért jó valakinek , jobban fog valaki attól aludni , hogy másnak szétcseszi az embertársi kapcsolatait vagy nem értem komolyan .
2015. aug. 14. 10:23
 3/4 anonim ***** válasza:
de mégis honnan veszed azt amit leírtál? "valami irigy tini k***ák telebeszélték a fejét" - ez azért elég durva következtetés annak ellenére, hogy semmit nem tudsz. Nem tűnsz valami szimpatikusnak..
2015. aug. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudod az elején még elmondta , hogy mondtak rólam ezt azt , hát gondoltam megkérdem mit is de nem szerette volna elmondani tudod . Mivel az illetőt/illetőket ismerem azt is gondolom , hogy miket és milyen formában mondtak el . Tudod ezek a tipikus emberek akik mindenbe belekotnyeleskednek és semmi közük hozzá . Az meg , hogy nem vagyok elég szimpatikus , hát figyel ez ellen nem tudok mit tenni , amióta abban a táborban van csak arra gondolok , hogy mit gondol most rólam . Nem tudom mennyire éreztél magadban düht és tehetetlenséget egyszerre , na ez pont ilyen .
2015. aug. 14. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!