Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szimpatizál velem?

Szimpatizál velem?

Figyelt kérdés

Van egy srác,együtt dolgozunk.Nem tudom eldönteni,hogy akar e valamit vagy csak szórakozik velem...

Ilyenek történnek: mikor egyedül megyek valahova,csatlakozik,és beszélget,érdeklődik.Mikor szomorú vagyok,addig nem hagy,még el nem mondom mi van... Csikiz, kigáncsol (összerúgja a bokámat) majd elkap,nehogy elessek.Rendszeresen hozzámér,hol a karomat fogja meg,és visszahúz magához mondani valamit,vagy ha egymás mellett ülünk,akkor megpacskolja a combom,közben oldalról vigyorog.Belebámul a szemembe,szószerint másodpercekig néz bele.Énis,ezért tudom :D ha nincs a közelembe,akkor is naponta többször észreveszem,hogy a tekintete engem követ... Már azt is elmondta,h csak azokkal foglalkozik akiket csíp,ha nem érdekelném,nem szólna hozzám...

Ez mit jelent? Most akar valamit,vagy csak pusztán jófej velem? Érthetetlen ez az egész,és nem azért mert nem tudom mit is jelenthetnének ezek,hanem mert van barátnője... na ezekután értitek h miért nem tudom hova tenni a dolgokat... most akkor mi van?? Rákérdezni nem fogok,mert gáz, létezik,h akar valamit? Hallottam múltkor h fasirtba voltak a csajjal. Lehet már haldoklik a kapcsolatuk,és nálam próbálkozik... gőzöm sincs, de nem szeretnék másnak a játékszere lenni....

Köszi a válaszokat.

29/L


2014. nov. 9. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
29 évesen nem tudod eldönteni???
2014. nov. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, nem tudom. Ez olyan hihetetlen? Úgyis mondhatnám,hogy nem voltam még ilyen helyzetben... nincs még tapasztalatom nős hapsikkal,hogyan is viselkednek, mit is jelent nálunk ez a fajta közeledés,hiszen van vkijük... nem biztos,hogy ez a nő élete párja,lehet azért közeledik, de lehet csak lyukra megy.. gondoltam,hátha ti már tapasztaltatok hasonlót,mi lett belőle...stb
2014. nov. 9. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!