Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Nem szimpatizál velem a...

Nem szimpatizál velem a gondozónő?

Figyelt kérdés

Kisfiam bölcsibe jár nem olyan régen kb 1 hete és én a gondozonénijét tegezem, ő meg magáz, én vagyok 23 ő meg 27 ez annyira hülyén jön ki részéről nem?

Habár úgy vezsem észre hogy beszologat nekem, nagyon nem szimpatizál velem úgy vesszem észre, jobb az ha nyelem a békát vagy szóljak neki vissza, nem akarom hogy gyerek rovására menjen ez az egész, mit tegyek nézzesem mgamat hülyének hogy jol bánjon a kisfiammal mit csináljak segítsetek kérlek


2014. nov. 1. 16:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Felajánlotta,h tegezd?
2014. nov. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Az nem jutott eszedbe meg, hogy nem akarja, hogy tegezd? Nem mindenki szereti. Nem a haverod, baratnod, rokonod, jo ismerosod, hanem agyereked gondozonoje. Ha kovetkezetesen magaz, akkor ritka nagy bunkosagra vall, ha tovabbra is tegezed.

Ez az osszes, ami miatt arra kovetkeztetsz, hogy nem szimpatizal veled? Szokj le a tegezesrol es meg is van oldva a problema.m

2014. nov. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

a kisfiam gondozónői közül az egyik kb 10 évvel fiatalabb nálam, a másik velem egykorú. mégsem gondolom, hogy tegeződnünk kéne.

nálunk nem tegezi senki a gondozónőket.

mégis bizalmi a viszony :)

2014. nov. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
De jó egyre gondoltunk.Szerintem is a tegezés miatt van,egy kis ellenszenv,már ha van.Engem nem zavar,ha tegeznek,de pl a férjem utálja,ha egy számára idegen letegezi,még akkor is,ha egyidősek.
2014. nov. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
De miért tegezed?
2014. nov. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Jó ég, nálunk is van nálam fiatalabb vagy egykorú gondozónő, de eszembe nem jutott tegezni. Nem a játszótéren vagyunk, könyörgöm, ez egy intézmény. Max akkor tegezném, ha régebbről ismernénk egymást. Gondolkozz el, miért is nem lehetsz annyira szimpi :).
2014. nov. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
36%

ez érdekes

mert anno mi tegeztük egymás a dadusokkal és később az ovónénikkal is ...


am kérdezz rá tőle ...

2014. nov. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Claritasa!

Nem kell rakerdezni. A gondozononek lett volna joga felajanlani a tegezodest. Nem tette, hat nem akarja. En is tegezodtem a gondozonokkel: miutan a hugom is ott dolgozott, joval a gyerek szuletese ota ismertem oket. Ovoneni az egyik velem egyidos volt, felajanlotta a tegezodest a hasonlo koruaknak. A masik palyakezdo volt, kimondottan megkert mindenkit, hogy magazzak, mert sok problemaja akadt a bratyizos szulokkel korabban.

2014. nov. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hétfőtől magázd te is!
2014. nov. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérj elnézést a egeződésért és magázzad. Nálunk sem tegeződünk, mert pontosan probléma van egy idő után belőle, nem kell bratyizni. A 4év is különbség, akkor tegeződhetnél vele, ha ő felajánlja. De szerintem helyre lehet ezt hozni. Magázzad te is.
2014. nov. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!