Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kérjek bocsánatot/szere...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjek bocsánatot/szerezzem vissza a "barátnőmet"? (Szakitás oka lent)

Figyelt kérdés

18 éves fiu vagyok és a lány 17. Nem lehet szakitásnak nevezni, mert nem is jártunk csak kavartunk, mert a lány nem magyarországi. Mivel régebben történt velem valami azért nem szeretem, ha a lányok isznak, de ha én iszok akkor féltékeny vagyok. Egy pár napja picit többet ittam és láttam a lányt fére menni a legjobb barátjával és picit féltékeny lettem és meg is mondtam neki. Minden este mondom neki, hogy ne igyon sokat. Tegnap este avval jött, hogy hagyjuk ennyibe az egésszet, mert én mindig megmondom, hogy mit csináljon vagy mit ne, meg hogy miért vagyok féltékeny ha tudom hogy a legjobb barátja és még csak nem is járunk. Nem volt kapcsolat de még is fontos volt a lány nekem. Be vallom, igaza van a lánynak, de én még is ilyen vagyok. A lány most nem is akar velem beszélni, meg ujra elkezdettz dumálni az exével én meg részegen beszoltam az exének csunyán, és a lány egésszen megharagudt rám.

Hogyan szerezzem vissza, és először is hogyan kérjek bocsánatot? Beszéljek vele vagy a legjobb barátjával, vagy mit csináljak? Elnézést a hosszu szövegért.



2015. aug. 14. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Most figyelj rám nagyon! Te iszol a lány meg nem ihat? Hogy van ez? Nem gondolod hogy tulzásba viszed ezt a kisajátitás,parancsolgatás dolgot? Kérj tölle bocsánatot és az exétől is. Hagyd abba ezeket és mond el neki h leáltál a hülyeségeiddel és talán van esélyed. De ebből a lány csak azt vette észre h ha járni fogtok ő egy kalitkába zárt kismadár lesz..ezért jól elcseszted
2015. aug. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mokyu! ***** válasza:
Egy f"sz vagy kutya se valò neked nem hogy csaj menj el orvoshoz és kezeltesd magad
2015. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Van rá okom, hogy miért vagyok az ellen, ha a lány iszik. Kérlek magyarázd meg, hogy miért gondolod h beteg vagyok?

És legközelebb értelmesen

2015. aug. 14. 14:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha egy csaj iszik az miert rosszabb mintha te? Te szorakozhatsz, de neki meg parancsolgatsz. Hogy kepzeled? Meg ha jarnatok akkor sem tehetned ezt vele, de igy meg van pofad megkerdezni h ezzel mi a baj? Majd ha neked mondanak meg h ne igyal, ne csinald ezt ne csinald azt, kivancsi lennek mit szolnal hozza foleg h az illetovel nem is jartok,csak kavartatok.

Szegeny csaj, nem erdemled meg!

Miert iranyitgatod?

2015. aug. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazad van, de a lánynak nem az volt a legnagyobb baja, hogy nem akartam, hogy igyon. Az volt a baja, hogy féltékeny vagyok.
2015. aug. 14. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!