Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon megbántottam a legjobb...

Nagyon megbántottam a legjobb barátnőmet, már több mint fél éve, de rájöttem hogy hiányzik, hogy kérjek tőle bocsánatot?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi volt velem, legjobb barátnők voltunk, mindig nevettünk, és egyszer csak nem tudom megbolondultam és ezt írtam neki: ˝Abból h BFF-ek voltunk de te közbe kibeszéltél a hátam mögött, abból h egy normális szót nem lehetett veled beszélni mert állandóan szinte csak értetlenkedtél, azért volt sokszor rossz kedvem is. Meg amit bármit titkot elmondtam mindet vagy xy.-tól, vagy vw.-től halottam vissza. És szerintem az ilyen dolgok miatt nem is volt normális a barátságunk....

És tudod mit?

örülök h vége lett...˝ pedig ebből semmi sem igaz nagyon szerettem, ha vele voltam mindig mosolyogtam, nem akarok sok mindent, csak azt hogy legalább pár szót beszélhessünk... Kérlek segítsetek! Ti hogy kérnétek bocsánatot a helyemben???



2013. aug. 14. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél valamit amit szeret aztán menj el hozzá és kérj bocsánatot. Nagyon megbánthattad... De egy jó bocsánatkérés sok mindent helyrerak. Én ezt mondanám kb.: Hello! Bocsi hogy zavarlak csak már régen láttalak... És hiányoztál. Szóval gondoltam kibékülhetnénk. stb stb stb. Valami ilyesfélét motyognék össze zavaromban... Béküléshez szerencsét!
2013. aug. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 viktor123456 válasza:
Első jól válaszolt. Azt próbáld meg. Ha szeret, békülni fog, ha nem, akkor ugysem tudsz tenni ellene.
2013. aug. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nagyon szép, hogy békülni akarsz:) szerintem is írj neki pár szép sort. mondjuk kezd úgy, hogy..."szia. nem szeretnélek zavarni, de kérlek olvasd ezt el, nem rabolom sok idődet. régóta nem beszéltünk, az elmúlt időkben sokat gondoltam rád, a barátságunk idejére, a sok jó időkre. bántó dolgokat írtam neked, de tudd, hogy már megbántam és nem gondoltam komolyan. nem tudom miért írtam azokat, de szeretnék bocsánatot kérni. kérlek, ha lehet felejtsük el a sérelmeket, nincs értelme már azoknak. én a jó időkre gondolok csak. ne haragudj rám. beszélhetnénk vmikor, ha van kedved."

vagy vmi ilyesmit, tedd bele minden jóságodat, és akkor sikerül:)

2013. aug. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a segítséget, mindenféleképpen meg fogok próbálni mindent hogy kibéküljünk. :)
2013. aug. 15. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!