Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok ilyen bizonytalan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen bizonytalan?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy az egyik egyik lannyal mar masodik randira keszulok, de irtozatosan felek..:/ a lany fulig szerelmes belem..

Most gondolkodok e azon h elmenjek e vagy sem.. Nagyon bizonytalan vagyok.. Ilyenkor vegigfut a fejemben hogy hany haveromnak van baratnoje.. Sokszor azok a haverjaim jutnak eszembe, akik maganyosan es h azok is kibirjak baratno nelkul.. Valamikor szeretnem azt a lanyt vmikor meg nem.. Miert van ez nalam..?



2015. aug. 16. 17:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet hogy még nem vagy kész egy kapcsolatra. Mi lenne, ha megmondanád neki, hogy kicsit több időre van szükséged? Ha tényleg szeret meg kell értenie. És ha lassítatok, át tudod gondolni, mit is szeretnél valójában.
2015. aug. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!