Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na mármost egy kis gáz van....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na mármost egy kis gáz van. Nem tudok sem elfelejteni, sem elengedni egy lányt. Sőt, igazából nem is akarom, egészséges ez?

Figyelt kérdés

igazából úgy tűnik, hogy még arra sincs esély, hogy haverok legyünk már, sőt, igazából már arra sincs, hogy "átlagosan jó viszonyban" legyünk, de még mindig szeretem, és még mindig nem adtam fel, csak egyre keményebben lépek fel, és ő is. mit csináljak?

valamint gyorsan visszakérdezek: mit tennétek, ha úgy alakulna, hogy lenne egy lány, akivel első pillanattól fogva minden frankón ment volna, és aztán elromlott volna elég keményen minden, de *hopp* rájönnétek, hogy ez a lány az, akire mindig is vártatok, vágytatok.

idegeitek romon, életetek elég mély fosban most már, és valahogy, már szeretnéd úgy igazán utálni a lányt, mert már az sem lenne rossz, de szereted, bármit is tesz, és akármennyire is, de úgy érzed, ő az igazi, a nagy ő. és itt jön a lényeg. bár ő meg akar szabadulni tőled, de mégis, folyton rólad beszél másoknak, és néhanapján keres. szóval ez a helyzet egy hatalmas nagy gennyes pattanás amit nem lehet kinyomni, mert pár nap múlva a ciklus kezdődik újra.


2010. febr. 17. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
basszus velem pontosan ez a helyzet majdnem szó szerint amit itt leirtál...de nemtudok vele mitcsinálni,bár lehet ujra összejövök vele..próbálkozz talán sikerül neked is:D vagy felejtsd el ami szintén nem könnyű,de egy idő után magadtól elfogod
2010. febr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akár az exem sorait olvasnám... Neki is pont azt írtam, amit most Neked: hidd el, minden érzés elmúlik, akármennyire is ragaszkodsz hozzá.

(Sajnos tapasztalat)

2010. febr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

11:44-nek: én is azt hittem hogy elmúlik, de egyelőre még a gondolat is fáj. Folyton arra gondolok, hogy mit csinálhat ebben a pillanatban a csaj...egyszer azt álmodtam hogy buszon megcsókolta a barátomat, majdnem sírva ébredtem...


19/F

2010. febr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ugyanez van velem is,csak én lány vagyok és nem bírok kiverni a fejemből egy fiút.utálnom kellene mert,átvágott,de nem tudom utálni bármit is tesz:(

néha beszélünk.Mindenki azt mondja,hogy felejtsem el nem érdemli meg,hogy utána sírjak,de nem megy!Szerintem találnod kellene valakit!Talán könnyebben elfelejtenéd.

"Amikor szívünk még háborog valamely szenvedély maradványaitól,könnyebben esünk bele egy újabb szerelembe,mint amikor már teljesen kihevertük."

2010. febr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ideje tököt növeszteni!!
2018. aug. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!