Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom elfelejteni. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit már 3 éve ismerek, mert ugyanoda jártunk külön órára. Valamiért a kezdetektől fogva mindig beszélt velem/kérdezett valamit annak ellenére, hogy én általában csöndben ültem és szinte soha nem kérdeztem tőle semmit. Mivel általában én mindig utána mentem órára ezért csak ilyen 5-10 perceket tudtunk beszélni míg összepakolt. Szinte mindig mesélt vagy mondott valami vicceset amin a tanárom és én is nagyokat nevettünk, szóval a személyisége fogott meg nagyon. Azt is észre vettem,,hogy általában minden kérdésében vagy mondatában benne volt a nevem bár lehet csak véletlen:D Sajnos már április óta nem beszéltem vele, elvétve egyszer-kétszer még suli időben láttam az utcán és köszöntem neki de semmi más. Azóta úgyérzem teljesen beleszerettem és egész nyáron csak ő járt a fejemben és most is hiányzik, mindig felelevenednek bennem a dolgok amiket mondott, még ha néha negatív értelműek is voltak de legalább ki merte mondani a véleményét rólam.. Utólag nagyon meg bántam, hogy nem próbáltam jobban érdeklődni iránta pedig heti 4x-szer jártam a tanáromhoz,bár sokszor volt,hogy a srác már nem volt ott mire odaértem mert előbb kész lettek a házival. A probléma az, hogy most szeptembertől nem fogok a tanáromhoz járni,viszont a fiú még igen. Ha lenne lehetőségem újra beszélni vele bebizonyítanám neki,hogy én nem csak egy csendes, önbizalomhiányos lány vagyok,de félek,hogy többet nem találkozunk legalábbis úgy nem ,hogy rendesen tudjak vele beszélni.Szerintetek mit tegyek felejtsem el vagy reménykedjek tovább? Azt sem tudom,hogy én tetszettem-e neki egyáltalán... Kérlek segítsetek!

2015. aug. 17. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

feltalálták a fészbukot. írj neki.

aztán majd kialakul... chaten úgyis jobban kibontakozhatnak az önbizalomhiányos emberek

2015. aug. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ma már léteznek közösségi oldalak ahol lehet beszélgetni. Ha tényleg szereted akkor harcolj érte. Írtad, hogy bebizonyítanád neki, hogy nem vagy csendes és önbizalom hiányos. Állj a sarkad és írj neki!
2015. aug. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nincs neki facebookja,de ha lenne is akkor sem ott szeretnék beszélni vele meg én sem szeretem a közösségi oldalakat.
2015. aug. 17. 19:13
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor meg keresd meg... Vagy kérd el a számát valakitől... Aztán beszélj vele hogy ha lenne kedve összefuthatnátok... Ha kell neked, akkor szerezd meg, ilyen egyszerű... Attól hogy lányvagy, még kezdeményezhetsz.
2015. aug. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát legfeljebb a tanáromtól tudnám el kérni a telefonszámát, de lehet furcsán nézne, hogy miért kell nekem.
2015. aug. 17. 19:18
 6/11 anonim ***** válasza:

Valamit valamiért :D

De az is jó, bár macerás, de jó, hogy ""véletlen direkt"" összehozol vele egy talit... Tehát például tudod hol oktat a tanár, és kifigyeled az időt amikor a srác ottvan, aztán egyszer ""véletlenül"" belebotlasz...

2015. aug. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyébként én is gondoltam már erre. Általában mindig fél 3-ra ment órára és ha jól tudom az én 7.órámnak negyed 3-kor lesz vége ezért ha sietek lehet valamikor belebotlok.A tanárom háza pont útba esik hazafelé.
2015. aug. 17. 19:30
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor meg hajrá :D

De sokat szerintem nem kell bizonyítanod, hogy te milyen önbizalomdús láyn vagy... CSak egyszerűen add önmagad, aztán ha tetszik neki tetszik, ha nem hát nem :D

2015. aug. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik eddig írtak, várom a további véleményeket/válaszokat.Kíváncsi vagyok lesz-e valami ebből az egészből..
2015. aug. 17. 19:33
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm 8#-as!

Egyszer pl.megkérdeztem a tanáromat hogy mást is szokott-e szivatni vagy beszélni velük az odajárók közül és azt mondta hogy csak velem csinálta ezt. Meg úgy gondolom ha nem lettem volna szimpatikus neki akkor nem beszélt volna velem,annak ellenére, hogy egy elég közvetlen ember:)

2015. aug. 17. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!