Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem birom már, hogyan tudnám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem birom már, hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
Egy éve történt. Egy táborba voltam, és ő is ott volt, csak másik csoportban. Ő volt a leghelyesebb fiú. Minden lány oda volt érte, nyilván nem hittem, hogy van vála esélyem. Minden este volt zene és tánc és akkor kiderült, hogy nekem tetszik, és én is neki. Táncoltunk, és megcsókolt többször is. Nekem ő volt az első, akivel igazából csókolóztam, és szerettem. Volt valami olyan pletyka, hogy csak fogadás vagyok neki. Nem hittem ezeknek csakis neki. A tábor után kb 2-3 hétig maradtunk együtt de elvileg a távolság miatt szakítottunk de szerintem nem szeretett. Utánna nem is beszéltünk egészen halloweenig. Nekem van egy fura barátnőm aki felhívta őt, és szivatta, mármint kérdőre vonta, hogy tehette ezt velem, mert tényleg elhittem neki, hogy az örökké az örökké és szeret engem. Olyanokat írt nekem, hogy sose szeretett, csak fogadás voltam stb. Aztán szeptemberbe elkezdett újra ilyeneket írni a barátaival persze játszottam az erőset de nem vagyok az. Most voltam ugyan ebbe a táborba ő szerencsére most van ott, utánnam ment egy héttel teljesen véletlenül. Azt hittem el tudom engedni, de elkezdtek olyanokat irogatni, hogy szép vagyok ezért szivatni fognak, és csak egy napos vagyok, meg hogy meghúznának és otthagynának. Ezt egy barátja mondta. Nagyon rosszul esik minden és még mindig kötődök hozzá. Hogyan vágjam el magamat tőle? Elmondhatatlanul fáj nekem ez az egész. Előre is köszönöm a válaszokat. 14,l 16,f

2015. aug. 5. 00:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Gondolj rá úgy, hogy akartad, megkaptad.

14 évesen nem hiszem, hogy túl kéne aggódnod ezeket a dolgokat.


Ne mutasd ki mások előtt, hogy ez neked rosszul esett.

A barátnődet meg állítsd le, mert annak amit ő csinál semmi értelme, így csak röhögnek a marukba, hogy mennyire bánt téged ez a téma.

2015. aug. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14 vagy ő 16 , én a +/- 1 évnél vagyok , ő már nagyban dugni akar stb de te csak 14 vagy , meg , ugy is sokat változtok még , nem lesztek együtt örökké ._. 14/f
2015. aug. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már tudom és köszönöm de a kérdésem az, hogy legyek túl rajta?
2015. aug. 5. 00:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Nehezen hiszem el, hogy ennyi rosszindulat után képes vagy nem haraggal gondolni rá.
2015. aug. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igyekszem de valahogy nem megy nem tudom miért én tényleg nagyon szerettem.
2015. aug. 5. 00:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell kezdeni ilyen "mindenlányodavanértedebelülsemmi" srácokkal ;)

Keress más srácot, aki elfeledteti veled. Bár alapból nem értem, hogy kötődhetsz még mindig ilyen alakhoz...

Igen, sz.ar érzés, csalódtál, de vannak normális srácok.

Ha csak nem érzel valami elengedhetetlen vonzalmat a táborok iránt, akkor inkább ne menj, mert a tábor is manapság csak a dugásról és az olyan esetekről szól, ami pl. veled történt ;)

2015. aug. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

14 éves vagy, még nem szabad ezen aggódnod! A srác valószínűleg nagyon tudja magáról, hogy minden csaj odavan érte, ezért ekkora öntelt szemétláda, és élvezi amit veled csinál.


Találj magadnak egy másik srácot, egy olyat, akiért nem minden lány van oda. Mert akiért az összes lány meghal, az tudja is magáról, és így fog viselkedni, főleg 16 évesen. Találj olyat, akit nem csak a külsejéért szeretsz meg.


Ha ő volt az első igazi csókod, és szerelmed, sajnos sosem fogod teljesen elfelejteni, de idővel csak egy gyenge emlék lesz. :) 18/F

2015. aug. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!