Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet belőle valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet belőle valami?

Figyelt kérdés

katolikus közösségbe járunk mindketten,én 15(lány),ő 16 éves.nem az a tipikus "mai tömegfiú": nagyon kedves MIDENKIVEL. mindenkivel beszélget,segítőkész.gészen kicsi korunk óta ismerjük egymást,de csak tavaly jöttem rá,mennyire más nekem,mint a többi fiú..

sokszor látom,hogy figyel,de elgondolkozom néha,hogy lehet,csak épp erre néz.de néha elkapja a fejét(ez jelenthet valamit?)

sokszor jön oda hozzám beszélgetni,de mindig kínosak(idióta kérdések,időjárás,stb)

volt már rajtam ruhája;mikor megkérdeztem,kimossa-e,egy olyan megjegyzést tett,amibe nagyon belepirultam.

bátyjaival jóban vagyok,sokszor mondják nekem,hogy "tiszta öcsém"-->tehát hasonlítunk is

Nem tudom,mennyit lehet ebből kiszűrni,a kérdés,hogy akkor most vajon mi van??szerintetek?


2015. aug. 18. 20:17
 1/4 anonim válasza:
100%

természetesen benne van, hogy tetszel neki, csak lehet még nem tudja/akarja kifejezni az érzéseit. Esetleg fél valamitől. Nem lehet tudni a fiúknál :D

Bármi lehet ebből, én azt tanácsolom, hogy ne görcsölj rá, maradj természetes és vidám és akkor majd a dolgok mennek magától :)

2015. aug. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem tudok nem rágörcsölni:DD főleg,hogy holnaptól együtt nyaralunk..
2015. aug. 18. 20:27
 3/4 A kérdező kommentje:
de köszi a választ:)
2015. aug. 18. 20:27
 4/4 anonim válasza:

otthon görcsölhetsz rajta, egyedül :D de előtte ne, ne lássa h ideges vagy ha a közelébe vagy :)

persze valaki aranyosnak tartja ha zavarba jön egy lány ha odamegy hozzá :D


elsőválaszoló voltam :)

2015. aug. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!