Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen egy csajozós srác, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy csajozós srác, ha szerelmes?

Figyelt kérdés

Csajozósnak ismerem, találgozgatunk, 3x 4x volt csók mindet ő kezdeményezte, de ahányszor találkozunk, mindig szájrapuszit ad, vagy ha elköszön, akkor is. Tegnap nála voltam, elvoltunk, de nem csókolt meg, miért van ez? Ellenben mindig ha kétértelmű megjegyzést teszek, reagál rá, kacsint, belemegy egy kis flörtbe. Beszélgetés közben megérintem, vagy a vállára hajtom a fejem, cirogatja a hátam. Szóval a kérdésem milyen egy csajozós srác, ha tényleg hosszútávra kell neki valaki? Nem tudok eligazodni rajta, mit tehetnék hogy előrébb mozduljon ez a kapcsolat, hogy hivatalos legyen? Vagy csak nem akar elijeszteni? Normális válaszokat kérek!

F/20 N/19



2015. aug. 20. 20:50
 1/4 anonim válasza:
A megoldás egyszerűbb mint gondolnád! A szemébe nézel és mecsókolod.
2015. aug. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem akkor van egy fiúnál (ha alapvetően szereti szédíteni a nőket) komoly érzelem egy flört mögött, ha Ő akarja hivatalossá tenni az egészet. Nem hazudozik nem sunnyog el dolgokat és nem jelölget be minden "jó csajt" a neten...Nem flörtölget más csajokkal "viccből" sem (mert olyankor nincs hozzá kedve mert csak rád gondol). Tapasztalatból mondom hogyha egy ilyen fiú sok idő elteltével sem hív egyszer sem hivatalos randira, de mindig "eléri amit ő szeretne"(legtöbbször titokban, egy kis csók egy kis simi stb.) akkor hagyd mert csak szórakozik... sosem gondolta komolyan. ÉS a fiúknál ha szerelmesek nincs olyan hogy "nem tudja mit akar".
2015. szept. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszii, tényleg csak szórakozik, de már nem érdekel :D szerelmes vagyok másba akivel szombaton lesz 2 hete hogy együtt vagyunk s nagyon szeretem :)
2015. szept. 10. 06:02
 4/4 anonim válasza:
Gratu :) Így tovább
2015. szept. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!