Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha szerelmes belém egy 18...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes belém egy 18 éves srác, amíg én 13 vagyok, hogy kellene ezt a dolgot kezelni?

Figyelt kérdés

Ősszel ismerkedtünk meg. Azóta folyamatosan beszélgetünk. Okos meg aranyos fiú... csak van pár gond. 1. Korkülönbség. Nem zavarna ha pár évvel öregebb lennék. 2. Van barátnője 3. Elmondta hogy nagyon tetszem neki, meghogy megpróbálja a barátnőjével és ha nem működik a kapcsolatuk, akkor velem járna (a bnője is 13)


Nem tudom, nekem sántít az egész történet... mit tegyek?


Egyszer már találkoztunk is, de vittem egy barátnőmet, egyedül el nem mennék első alkalommal :)


Azt vettem észre (amikor beszélünk) hogy érzelmes srác, nem az, aki bántja a nőket.


Szerintetek lerázzam? Vagy ebből lenne valami? Vagy jaaaj nem tudom '-.-



2015. júl. 5. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én 17 éves srác vagyok, és nem fogok neked hazudni: ha egy 18 éves srácnak 13 éves barátnője van, akkor azt a dugásért tartja. Egy 18 éves és egy 13 éves teljesen másképp látja a világot, nem tudnak normálisan elbeszélgetni hosszútávon. "meghogy megpróbálja a barátnőjével és ha nem működik a kapcsolatuk, akkor velem járna" Igen, megpróbálja majd lefektetni a barátnőjét, aztán ha nem sikerül, akkor jössz te :D Ez így működik az ilyeneknél.


Ne legyél naiv. 13 évesen neked még nem is igazán van szükséged barátra, vagy ha van, akkor elhiheted hogy nem egy 18 éves felnőttre, akinek RÁADÁSUL még barátnője is van.

2015. júl. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Én ismerek egy 18 éves srácot, akinek szintén egy 13 éves lány tetszik. Illetve szerelmes belé, de nagyon.

Nem beszélnek gyakran, mert a lány szülei aggódnak. De a fiú rendszeresen róla beszél, elutazik a lányhoz vagy 210 km-t, hogy találkozzanak. Néha csak 15 perces a találka, mert nem tud a lány többet elmaradni otthonról, de fiú mégis felmegy.

És nem érdekli, hogy hány évig kell még ezt csinálnia, ő csinálja. És tudván tudom, hogy nem szexet akar a lánytól. Egyszer majd biztosan, hogyha arra kerül a sor és szeretné a lány is.


Lehet hogy hülyeségnek hangzik, de így van. Az öcsémet már csak ismerem.

2015. júl. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Apropó kérdező.


Ha barátnője van, akkor tényleg gázos lehet... Mert akkor majd téged is lecserél...


És az én tesóm, nem néz más lányra. Pedig amikor megyünk valahova igen megnézik.

2015. júl. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba. Van amúgy is barátnője, és most ha valami lenne köztetek ugyan úgy járnál mint a mostani kb hogy a következő miatt dobna. Meg ha zavar a körkülönbség meg a többi akkor ne is erőltesd... Mond hogy maradjatok barátok és majd talán ha idősebb leszel lehet valami köztetek, de kétlem mert akkor majd tisztábban fogod látni a dolgokat idősebb fejjel.
2015. júl. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2015. júl. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
rázd le, kész, pont vége
2015. júl. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is 13 éves vagyok és őszintén megijednék,ha egy 18 éves barátom lenne..lehet hogy ő nem olyan,de elég pedofil gyanús..(13 éves barátnő..)
2015. júl. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 apexik válasza:
A férfiak gyerekként is férfiak. Nézz utána, hogy ez mit jelent, felnőtt nők tudják, csak kérdezd őket bátran. Ha tisztába kerülsz ezzel, tudni fogod, hogy a srác mit akar, és onnantól tudsz dönteni is. A lényeg, hogy neked (is) jó és főleg értékes legyen, és ne ismeretlen erők játéka légy, és ne egy pofont kapj egyből az élettől. A srác által nagyon sok tanulságot kaphatsz, feltéve, hogy bírod a strapát.
2015. júl. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!