Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor utál, szeret, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor utál, szeret, vagy le se szar?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel már évek óta barátok vagyunk. Kb. egy éve megkedveltem, de az a baj hogy nagyon szégyenlős. Amikor másik suliba ment, viccből megemlítettem hogy hogyan fogja nélkülem bírni. Erre elmosolyodott, majd piszkálásból öklendezni kezdett (nem tudom hogy komolyan gondolta-e a gesztust). Az igazság az hogy mindenki azt mondta szerintük kedvel engem, de ha együtt vagyunk és én nem dobom magamat a nyakába akkor le se szar. Nem néz rám, napokig nem szólna hozzám ha én nem megyek oda hozzá. Ha hárman egy másik barátunkkal megyünk, akkor kedves velem, de ha a barátnője is csatlakozik a csoporthoz tized annyit nem szól hozzám. Ráadásul multkor egy olyan fiút jelölt be partnerének Facebookon, aki Kanadai, ott is él, majd napok múlva törölte. Nemrég amikor a barátnője említette a fiúkat rákérdezett hogy nézi a facebookját? Szóval nem hiszem higy véletlen jelölte volna be. Az egészben az kavarta össze a gondolataim, hogy engem nem jelölt vissza , sőt, letiltott hogy ne lássam a képeit, de minden fiú barátját vissza igazolta.

Erre az esetre két hónapra mondta nekem, hogy amikor igazán szeret valakit akkor szégyenlős előtte. Viszont mint irtam le se szar.

Sajnálom ha hosszú lett, kérlek normális válaszokat írjatok :(

Megkérdezni azért nem fogom, mert nagyon jó barátom nem tenném ezt tönkre. Lehet hogy csak a barátom szeretne lenni?



2015. aug. 20. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat eleg fura, szerintem ha tetszel neki\"szeret", akkor nem igy viselkedne veled. En inkabb a "tudja-hogy-tetszik-neked-de-nem-nagyon-érdekli"-re tippelek. Csak amikor epp jólesik neki a dolog, akkor hagyja magat koruludvarolni.
2015. aug. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.Inkább keress mást,lehet nem tudja mit akar,de valószínűleg neki jobban bejönnek más srácok facebookon.
2015. aug. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ház ez a szégyenlős dolog naggggyon fura. Ebből én arra tippelnék h bejösz neki, de a többi az ennek a szöges ellentéte. Az meg inkább megint a szeret tégedre hajaz hogy beszél veled, szerintem az hogy keveset/kevesebbet beszél veled amikor ott van a barátnője, azértis lehet mert szégyenli a barátnője előtt hogy ő egyáltalán kedvel valaki. Direkt nem úgy írtam hogy téged szégyenl.


Bocsi a szégyenl/szégyel helyesírási hibákért messze van a helyesírási szótár :D

2015. aug. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszik neki, hogy bejön neked, viszont semmi komolyat nem akar. Szóval esetleg egy jó fej srácnak tart, akivel néha jó dumálni, illetve jót tesz az önbizalmának, de többet nem tudna elképzelni közte és közted. Vagy ő maga se tudja, hogy mit akar és mit érez, és néha megijed az érzéseitől.
2015. aug. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2015. aug. 21. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!