Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szeret miért tart talonban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeret miért tart talonban? És miért csak szid és távol tart de egy jó szava nincs hozzám pedig mindent meg teszek érte, de egy varacskos disznóval van együtt. Állandóan őt ajnározza én meg szó szerint szar vagyok.

Figyelt kérdés
Nekem mondja vele nem jó engem szeret de túl sok nő akar engem,hozzá teszem ezt én nem látom.Folyton szid valamiért de még jót nem mondott rólam.Nagyon keveset vagyunk együtt mert azt mondja nem akar lebukni.Van hogy havonta egyszer.Ez így megy lassan két éve.Én marha meg megörülök érte .Folyton mondja a dagadtat nem kívánja ,még is ha meglátja kivan virulva . Nem élnek együtt ,de a csávó mindig csokit visz neki napközben vagy kaját süt főz és hozza neki.Én már nem értek semmit. 34 éves a nő .Én egy sportos és nagy szívvel rendelkező férfi vagyok. Szó szerint kinyalom a pi....t .De még egy szép szót nem hallottam tőle .Aláz mások előtt ha valami miatt mérges lesz pedig alaptalan . Kiállok érte állandóan ,megvédem minden rosszakarótól .De folyton azt kapom én vagyok a hülye , nem vagyok következetes ,elnéző vagyok .Bántja ha jó kedvem van mert biztos kinyalom mindenki más seggét és hetekig nem beszél velem .Ma már piros iskoláshoz hasonlított.Majd bocsánatot kért ,de erre már nem tudtam mit vissza írni. Tanácstalan vagyok.
2014. ápr. 11. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
mert nem szeret
2014. ápr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
úristen, hagyd már a pi_csába
2014. ápr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elég az első kérdést elolvasni: nem, nem szeret.
2014. ápr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem foglalkoznál vele, bármennyire is lenne nehéz, neked lenne a jó és itt az ideje, hogy elkezdj egy kicsit magaddal is foglalkozni.
2014. ápr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

őszinte leszek!

Te egy nagy ostoba marha vagy!

Amennyiben nem akkor mostantól magasról les***zarod!

És nem mész vissza hozzá ha enyelegni ked meg édesem meg egyetlenezni.

2014. ápr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na ezért vagyok én egyedül mert a szeretni tudó pasik olyanért kaparnak akik le se szarják őket.....
2014. ápr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sőt, ne csak hagyd a fenébe, de olvass is be neki, ha lesz rá alkalmad.
2014. ápr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fish1 ***** válasza:

1. Ne legyél papucs.

2. Legyen benned annyi büszkeség, ha valaki aláz, akkor nem hagyod.

3. Pont ezek miatt nem tisztel.

4. A régi pasi mellett lehet hogy sz.r neki, de ezt nem meri kimondani, nem mer továbblépni,c sak a hiúságát legyezgeti az, hogy megőrülsz érte. De valójában ha téged szeretne, akkor nem így viselkedne.

2014. ápr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Magam se értem miért vágyakozom még mindig utána. Állandóan ö hiányzik . Szeretem de valami nagyon nem stimmel .Annyiszor meg próbáltam már és mindig ott lyukadok ki ,hogy meg alázkodom ,elmondom mennyire szeretem és hiányzik .Valamiért nem bírom nélküle . Csodálatosak a kettesben töltött idők. Ilyet még soha nem tapasztaltam. Pedig nektek van igazatok. Nincs erőm ellene . Képes vagyok mindent eltűrni de nem értem miért .Kellene egy kis löket .
2014. ápr. 12. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!