Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Holnap mondtam a barátnőmnek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap mondtam a barátnőmnek, hogy elkell jöjjön velem valamerre. Többi lent!?

Figyelt kérdés
Szerelmet akarok neki vallani, és hát úgy gondoltam, hogy elviszem előtte vacsorázni, utánna elviszem egy tó mellé, ahol csönd van, és elmondom neki, hogy mit érzek. 2 hónapja együtt vagyunk lassan,úgy érzem itt az ideje.Szerintettek ez igy jó lesz? Vagy tudnáto kadni esettleg tippeket, hogy milyen helyre kellene vinnem ilyenkor?
2015. aug. 20. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem fikázás de 2 hónapja együtt vagytok és még nem tudja hogy szereted? :'D
2015. aug. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sem akkor jövök össze valakivel, ha már szeretem. Hanem ez közben alakul ki. Kérdésre válaszolva a tó tökéletes szerintem. :D
2015. aug. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De biztos tudja, csak nem mondtam még el neki.

És a vacsorára mit mondasz? #2?

2015. aug. 20. 21:49
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
"Holnap mondtam a barátnőmnek" Ennél normálisabban fogalmazz majd a vallomásnál!
2015. aug. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jólvan ember, siettem. Mindíg megtalálják az emberek a hibát, szerintem neked is van, szóval ilyenkor a legjobb csöndbe maradni
2015. aug. 20. 21:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy békés helyet keress,kevés emberrel. 15/F
2015. aug. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%

Holnap mondtad a barátnődnek?!

EMBEREK, EZ A SRÁC RÁJÖTT, HOGY KELL IDŐUTAZNI!!!

2015. aug. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!