Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit mondjak ilyenkor barátnőmnek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak ilyenkor barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel nem régen szakítottam. És van a barátnő aki az egyik legjobb barátnőm. Amikor még nem szakítottam vele akkor a barátnőm kettesbe találkozgatott vele meg ilyenek. Utána amikor szakítottam vele elkezdtek többet beszélgetni. Nemrég itt volt barátnőm és mondta,hogy találkozzunk vele.(egy lakotelepen lakok a fiuval) és én is meg a volt barátom is mondta,hogy nem mert ezek utan en sem meg o sem akar. Aztan baratnom mondta,hogy miert vagyunk ennyire hisztisek meg,hogy utalhatjuk meg ennyire egymast meg hasonlok. Es addig nyaggatott ameddig talalkoztunk. Beszeltek par szot. Utana pacsizott baratnommel es ment haza. Mi a véleményetek?

2015. júl. 31. 23:17
 1/4 Halloween Boszi ***** válasza:
53%

Mi lehetne? Valószínűleg jó haverok lettek a kapcsolatotok alatt. Amivel nincs is semmi baj. Szerintem a barátnőd mindkettőtöket szeret, és rosszul esik neki, hogy nem vagytok jóban.

Amire pedig valószínűsíthetően gondolsz, hogy szimpatizálnak egymással, ami ugyan nem biztos, de nem is kizárható. És ha így van, az sem baj, nyilván nem tehetnek róla, szóval ezért nem lenne érdemes rosszban lenni a barátnőddel. Csak mondom. :)

2015. aug. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem. A barátnőm mindig szidja őt a barátjával,hogy milyen fa..fejek,köcs..gök meg stb. Eleinte még ő nem akart velük barátkozni. Mostmeg mikor itt volt akkor azért mondta,hogy le akar menni mert,hogy ő mindenkivel lemegy.
2015. aug. 1. 12:29
 3/4 Halloween Boszi ***** válasza:
Lehet, idő közben megváltozott róla a véleménye.
2015. aug. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Idokozben mai napig beszelek vele es minden nap elmondja. (Ma is elmondta mert itt volt) ;)
2015. aug. 1. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!