Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Adjatok tippeket hogy hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjatok tippeket hogy hogyan aludhatnek titokban a baratomnal?

Figyelt kérdés

2015. aug. 20. 22:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Miért titokban?
2015. aug. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Mert tudom,hogy anyukam nem engedne.
2015. aug. 20. 23:04
 3/23 anonim ***** válasza:
Hotel
2015. aug. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
lábtól lábig :)
2015. aug. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Nem a hellyel van gond.

Es nem szexelni szeretnenk ha barki rossz indulato jonne. Azt nappal is lehet,mind a ketten szuzek vagyunk ma 8honapja hogy egyutt vagyunk. Csupan csak szeretnenk egyutt lenni es nem most szandekozunk szuzesseget elveszteni. Adjatok tippeket voltatok mar ilyen helyzetben?

2015. aug. 20. 23:12
 6/23 anonim ***** válasza:
Lehet nem véletlenül nem engedi? Gondolom 15 még nem igazán múltál el, mivel a "világ ellen fordulok" korszakodat élheted.
2015. aug. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

16eves vagyok es nem adtam ra okot hogy ne bizzon bennem :)

Mas reszrol mar 2x is megfenyegetett hogy nogyogyaszhoz visz ok nelkul. Ezert nem tudok vele semmit megbeszelni vagx leulni vele es ugy elmondani dolgokat. Szerintem az anya-lanya kapcsolathoz nem csak egy ember kell:)

O kesztet arra hogy hazudjak pedig nem akarnek.. :) pedig siman elvihetne masnap nogyogyaszhoz,hogy bebizonyosodjon arrol,hogy nem tortent semmi.

2015. aug. 20. 23:21
 8/23 anonim ***** válasza:
Akkor meg vitesd el magad, hátha elég lesz ahhoz, hogy meggondolja magát. De viszont ha továbbra is titkolózol, semmi sem fog változni. Valami újítást vezess be, ha nem akarod, hogy végig így legyen
2015. aug. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Te tudod milyen erzes amikor egy ferfi orvos ott nyulkal csak hogy elmondja anyudnak hogy szuz vagy ?! Nem :) ugyhogy csak ezert nem fogom magamat elvitetni. Mond azt hogy te mindig oszinte voltal a szuleiddel. Kalapomat megemelem elotted :) nem bulizni,nem szexelni berugni vagy dorgozni szeretnek csak azzal lenni akit szeretek :)
2015. aug. 20. 23:28
 10/23 anonim ***** válasza:
Törődj bele...nekem se engedték, pedig mi se akartunk semmit mondtam, hogy azt máskor is lehetne ha akarnánk, de nagyon vonakodtak. Anyukám ugyan nem ilyen drasztikus, meg jó a kapcsolatunk, de nem akartam erőltetni, úgyhogy feladtam:) Pedig mi már egy éve együtt vagyunk és éppenhogy felnőttek is.
2015. aug. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!