Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudok csinálni hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok csinálni hogy a lány el kezdjen érdeklődni irántam?

Figyelt kérdés
Tudom hogy rá kell írni, kérdeztem is tőle hogy mi a helyzet, erre csak azt mondta nézi az eget. Én meg mondtam hogy igen igen, gyönyörű most az ég :) Azóta nem írtam neki. Meg azt is tudom hogy rajta múlik, de nem tudtok valamilyen módszert hogy elkezdjen érdeklődni irántam. Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2015. aug. 20. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Személyesen nem is szoktatok találkozni?
2015. aug. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézz ki jól!
2015. aug. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1. válaszoló De szoktunk találkozni ő az osztálytársam :) 2. válaszoló Igyekszek jól kinézni :) :)
2015. aug. 21. 18:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Hat, mondjuk megkerdezhetted volna, hogy "es mit látsz az egen?". Sokkal jobb valasz, mint egy sima helyesles, amire nem tud mit visszairni. Probald beszéltetni, mindenki szeret magarol beszelni.

Emellett én lányként nagyon utáltam, amikor szia mizu\hogyvagy\ilyesmi sablonos dumával irnak ram, fel perc alatt lejatszhato a kotelezo "jol-es te-én is" kor, jobb el sem kezdeni. Irj ra valami erdekessel, eredetivel, kérd ki valamiről a véleményét.

Kerüld el, hogy ilyen vallatás-feelingje legyen a dolognak, ne tegyel fel tul sok kerdest egymas utan. Es legyél vicces\szellemes.

Ha erdekled, akkor ugyis igyekezni fog, hogy fenntartsa a beszelgtest es sokkal konnyebb lesz a dolgod, ha nem, akkor meg kar erőltetni.

2015. aug. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2015. aug. 22. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!