Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, valakinek volna kedve...

Lányok, valakinek volna kedve ismerkedni komoly szándékkal? privátvan lehet érdeklődni

Figyelt kérdés
Somogy megyében azon belül Barcson lakom. 17 éves, gimiben most 11.ik évfolyamot taposom. 170cm, barna haj,kékes zöld szem, sportos, bár szeretek kockulni. Nem vagyok nagy bulizos típus, inni csak mértékkel szoktam, dohányozni nem dohányzom.

2015. jan. 6. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy van privát, hogy ne lenne?
2015. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó,grat az értelmes kommentekhez, telefonról írtam, de ha te azt hiszed hogy nagyobb király vagy hogy megtudsz szólni egy helyesírási hibát akkor csak gratulálni tudok.
2015. jan. 6. 20:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy király vagyok :( Viszont ha annyira komolyak a szándékaid, lehetnél legalább annyira igényes hogy nem ejtesz hibát. /Még ha egy olyan, az írást súlyos feladattá tevő készüléken is vagy mint egy telefon/
2015. jan. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon mennyi kedves ember van..
2015. jan. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!