Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúknak bejön ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak bejön ha egy lány érdeklődni kezd olyan dolgok iránt amik őt is érdeklik?

Figyelt kérdés

Eddig akárhány barátom volt, mindig elkezdtem érdeklődni olyan dolgok iránt amik őt érdekelték. Az első barátom például nagy Green Day fan volt, míg együtt voltunk én is rendszeres hallgatója lettem a zenekarnak :) A mostani barátom Marvel meg Star Wars meg autóbu*zi és szeretném magam felfejleszteni ezeken a területeken, hogy minden témában tudjunk beszélgetni.


Nem nagyon kedveltem a Star Warst de most elkezdtem olvasni meg tervezem megnézni a filmeket is és eddig egészen tetszik. Ti szeretitek ha a barátnőtöket is érdekli ami titeket vagy idegesítő majmolásnak tartjátok?


2015. máj. 6. 20:37
 1/3 RRR ***** válasza:
ha tényleg érdekli és nem "kell"-ből teszi
2015. máj. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen. De ez oda vissza játék. :) Érdeklődés/elfogadás..

Nos ne ezeken a részleteken múljon egy kapcsolat azért.

A harmónia nem kifejezetten csak azon múlik :)

2015. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem tetszene. Azt viszont értékelném, ha elfogadná vagy örülne azoknak, amik érdekelnek engem.


Nálam ez a fizika és az autók.

2015. aug. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!