Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik nekem egy 16,5 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy 16,5 éves srác. Én meg 12,5 éves vagyok. Elv én is tetszek neki. De nem nagy a korkülönbség? Meg én belsőre inkább vagyok 15-16 mivel két nagytesóm van, és mindig az ő korosztályukkal vagyok.

Figyelt kérdés
2015. aug. 21. 20:57
1 2
 11/13 anonim válasza:
Szerintem a 12, és a 16 év között nem számban, hanem inkàbb erkölcsi, viselkedési, gondolkodási és mindenféle különbség van, amire majd rà fogsz jönni. Nem attól vagy "érettebb a korodnàl" hogy idősebb tesóid vannak. Akkor ennyi erővel én felérek a 35 éves nővéremhez értelmileg:D inkább keress a sajàt korosztályodban olyat aki tetszik, vagy csak szimplán foglalkozz a tanulàssal, hobbikkal, amik érdekelnek, de még ne a fiúkkal:)
2015. aug. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ebben az korosztályban ez nagy korkülönbség. Hiába érndk hamarabb a lányok,egy 16 éves fiú egy 12 éves lányra kislányként tekint. Azt sem értem miért szükségszerű 12 évesen bepasizni. Igaz,hogy 2015-öt írunk,de semmiről nem maradsz le,ha vársz egy kicsit
2015. aug. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Tulajdonkeppen nem a korkulonbseg a sok. :) 4 ev nem sok. De az hogy egy 12 eves egy 16 evessel legyen az igen. Furcsa :) mert ha mar 15 lennel es egy 19 evessel vagy tobbel az mar nem. Es ha egy 20 eves egy 40 evessel az sem felteheto ok hogy nagy a korkulonbseg mert attol meg jol kijohetnek,szemelyisegfuggo.


15 lány

2016. ápr. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!