Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik Ti megszakítanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik Ti megszakítanátok a kapcsolatot egy kedves lány barátotokkal ha a barátnőtök féltékeny lenne rá? Nagyon idegesít, hogy szinte többet vannak együtt mint mi és puszi simogatás meg ilyesmik is.

Figyelt kérdés
Kézenfogva mászkálnak. Igy higyjem el hogy nincs köztük semmi??
2013. máj. 25. 10:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Vagy majd én is keresek egy puszipajtást, szeretőt és rendben is vagyunk :D
2013. máj. 25. 10:43
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
na ez már több a soknál...férfiként nem tennék ilyet a barátnőmmel
2013. máj. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem bírnám elviselni. Tuti jelenetet rendeznék.


Bocsi hogy írtam lány vagyok, de áhhh nem bírnám.

2013. máj. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi hogy beszólok, de...Szerintem járni sem érdemes vele. Hidd el, lehet megtenné esetleg, de akkor is mérges lenne rád, hogy mit nyafogsz! Megjegyzem teljesen jogosan.


Semmi értelme "követelőzni" ha egyszer látod, hogy neki ez "normális" lenne... Magától is evidensnek kellene tartania, hogy ilyet nem tesz. Egy ilyen hozzáállású pasival szerintem nem lehet komolya kapcsolatba fogni.

2013. máj. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok féltékeny típus és nem szoktam ilyesmit kérni a páromtól. Néha még az exével is találkozik egy kávéra és nem zavar.


Na de azért ez még nálam is kiverné a biztosítékot. Szimplán hülyének néznek, vagy a pasid tényleg egy idióta és képtelen felfogni ennek a súlyát. Én nem hogy azt kértem volna, hogy szakítsa meg vele a kapcsolatot, ahnem a második kézenfogós simogatós történetnél én szakítottam volna. Aztán próbálja csak kimagyarázni magát, hogy de engem szeret...

2013. máj. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne hidd el, a kézen fogva mászkálás nem kicsit durva, de a simogatás sem fér bele szerintem egy baráti kapcsolatba. Az arcra puszi más dolog, bár azt is túlzásba lehet vinni.
2013. máj. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Költőnő? ***** válasza:
Azzal alapvetően nincs baj, ha a párom környezetében van olyan lány, aki csinos. Nég azzal sincs feltétlenül baj, ha a csaj akarna tőle vmit, de a pasim egyértelműen nem partner ebben. De már ne is haragudj, a puszi, meg a simi a barátnőnek járnak, havercsajszinak nem. ez gáz, h ilyeneket csinál.
2013. máj. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 babybogyo88 ***** válasza:
Valami biztos van köztük!!Vagy ha párod nem is,de a másik fél tuti érez valamit,és neki jó érzés, hogy inkább vele foglalkozik, mint Veled, mindig a közelében akarja érezni magát, neki már az is jó
2013. máj. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szerintetek mit tudok ez ellen tenni? Nem tilthatom meg nekik, hogy barátkozzanak. :(
2013. máj. 28. 13:48
 10/12 anonim ***** válasza:
SEMMIT. Szerintem azt kellene felismerned, hogy vele lenni sem érdemes.
2013. máj. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!