Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek lehetséges? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges? Van itt olyan, akinek sikerült?

Figyelt kérdés
4évet voltunk együtt a párommal. Kb. egy hónapig nem találkoztunk és pár napja beszéltük meg, hogy vége, de a találkozáskor ő sem és én sem bírtuk ki, hogy ne bújjunk oda egymáshoz, ne csókolózzunk stb. A szakítás oka az volt, hogy ő nem bírta, ahogy én szeretem, túl ragaszkodó voltam, ő meg egyre jobban elhidegült és sokat veszekedtünk. Az utolsó 1-2hónap elég fájdalmasan telt el. Lehetséges volna újra összejönni? Újrakezdeni? Mit tanácsoltok? Semmi esély? L

2015. máj. 21. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kezdeném újra. De a döntés joga a tiétek.
2015. máj. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kölcsönös kompromisszummal megpróbálhatjátok mégegyszer. Alapból nem mondanám ezt, de ha ekkora a vonzalom és a szeretet egymás irányába, akkor kár lenne próba nélkül feladni. De változnotok kell valamilyen szinten mindketten, hogy ez az egész menjen.


21F

2015. máj. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mumusan ***** válasza:
Egy kis pihi nem árt. Aztán majd meglátjátok hogy később is akarjátok-e egymást.
2015. máj. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kezdenem ujra. Masok az igenyeitek az egyutt toltott ido ugyet tekintve. Van, aki szereti a ragaszkodo noket, az egeszseges ragaszkodast, pl en is. Van, akinek ez sok tud lenni, tobbet szeretne maga lenni.
2015. máj. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Legalább fél év után, amikor már mindkettőtökben enyhültek a sérelmek, talán meg lehet próbálni... de az én tapasztalatom az, hogy nem esélytelen megtalálni azt az embert, akinek majd jó lesz az, ahogy te szereted és ő is majd úgy szeret téged, ahogy igényled.
2015. máj. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha egy évig nem tartotok kapcsolatot, és utána is újra akarjátok kezdeni, akkor van halvány esélye a sikernek. Így nincs.
2015. máj. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hasonló szituban voltam exemmel. Mi egy hét szünet után hasonló okokból ("nem bírtuk ki") azt mondtuk, próbáljuk meg még egyszer. Négy hónapig ment, utána újra kivágott, ugyanez volt az indok.

Utólag azt mondom, kár volt. Könnyebben tudtam volna lezárni az első szakítás után, így nagyon sokáig szenvedtem utána.


Azóta már boldog párkapcsolatban élek. Hidd el, van olyan, aki értékelni fogja a ragaszkodásodat. Hiába nem bírjátok egymás nélkül, ha nem megy, nem lehet erőltetni.


25N

2015. máj. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!