Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiú osztálytársam jáni szeretn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ucihachan kérdése:

Fiú osztálytársam jáni szeretne velem. Az ismerőseimtől megtudtam, hogy ha visszautasítanám, akkor elég rosszul viselni vagy megharagudna rám. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Olyan nekem mintha a legjobb barátom lenne. Hogyan mondjam meg neki, hogy nem tetszik, úgy hogy még barátok maradjunk?Belsőre nagyon tetszik, de külsőre nem tudom elfogadni. Nem akarom elkövetni azt a hibát, hogy megmondom neki, hogy járjunk csak azert, hogy ne romoljon meg a kapcsolatunk.

Egy szarkeverő osztalytarsnőm beszélte be neki, hogy járnia kéne velem es azota mintha ugy közelítene is. ( szoval ő még nem vallotta be magátol)

Valami ötlet, hogy mi legyen a következő lépés azután hogy bevertem az osztálytársnőm hülye fejét?



#barát #kecske #visszautasítás #OsztálytárOsztálytárs
2015. aug. 24. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Verd be mégegyszer?!
2015. aug. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

sztem amég nem vallja be egyszerűen csak ne adj félreérthető jeleket neki

ha eléd áll akkor meg mond meg hogy te mit barát gondolsz rá

de előre nem lehet biztosan tudni , hogy meg tud e maradni a barátságotok nekem volt akivel azóta is ugyan olyan de volt akivel megszakadt

2015. aug. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Mondd neki hogy van barátod, vagy hogy tetszik valaki aki nem ő
2015. aug. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Várj várj várj. "Belsőre nagyon tetszik, de külsőre nem tudom elfogadni." Ez így mi? Nagyon tetszenek a belső tulajdonságai, de a külseje miatt nem kéne? Itt nagyon nagy problémák vannak :)
2015. aug. 25. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szerintem ugy probalja meg bevallani nekem, hogy masoknak elmondja, hogy visszamondják nekem...lehet, hogy fél lépni.

Most úgy tudja, hogy van egy barátom akivel járok, de még igyis folyamatosan visszahallom a többiektől, hogy ő azt terjeszti, hogy járunk, meg ilyesmik.

Amikor azt írtam, hogy külsőre nem tetszik, akkor azt igy kell értelmezni: nagyon szeretem a személyiségét es en probaltam is magam meggyőzn, hogy azért mert kulsore nem tetszik, idovel bele tudok szeretni. Sajnos ezt egy jo ideig probaltam, de nemhiszem, hogy sokan együtt tudnanak élni egy komoly kapcsolatban ha egyszer nem tetszik nektek az illető.

Abba a hibába meg nem akarok belemenni, hogy csak azert mondjam neki h jarjunk, hogy aztan egy honap mulva szakitsunk mert nem tudom viszonozni az erzeseit.

A masik reszrol meg ő mar eleve ugy inditott egyszer egy beszelgetesben, h ő csak egy jót akar baszni...na hat ezaz amit en nem akarnek vele

2015. aug. 29. 20:40
 6/8 anonim ***** válasza:

"nem tetszik, úgy hogy még barátok maradjunk"


Szóval,mondd ezt neki, aztán lesz ami lesz; mást nemnagyon tudsz tenni.

2015. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

En nemigazan szoktam felreetheto jeleket adni neki..

Tehat pl. amiket szoktam vele csinalni azt leirom es ha valaki talal benne olyat amivel szerinte felreertheto jeleket adok, akkor azt legyszi irja le.

-naponta 2 órán vele ülök

-elég sokat beszelgetünk,poenkodunk meg röhögünk mindenfele szarsagon

-sokat beszelunk facebookon is

-gyakran keressuk egymas tarsasagat (reszemrol azert mert ot tartom a legjobb baratomnak es szertek vele logni, de mint csak a baratja)

Néha athiv magához ilyen kis fius partikra, sutogetesekre, ahol en vagyok az egyetlen lány ( ezrt is gondoltam eloszor h úgy bevesznek a csapatba, minha egy fiu havert latnanak bennem 😂)

Kb. Ennyi...

2015. aug. 29. 20:47
 8/8 A kérdező kommentje:

5. Valaszolo

En is gondolkoztam ezen, de ahogy en tudom, ezt a fiuk legtobbszor visszautasitjak. Mert ha tenyleg tetszem neki, akkor nem lesz hulye h szenvedjen még 3 evig ha baratok maradunk.

De azert koszonom

2015. aug. 29. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!