Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mért kérdezgetem meg sokszor...

Mért kérdezgetem meg sokszor az ismerőseimtől, családtagjaimtól, barátaimtól hogy 'Mi a bajod velem? ' Mi a baj? , 'Mért vagy ilyen velem'?

Figyelt kérdés
Körülbelül 1 éve figyeltem fel rá nagyon hogyha bármilyen olyan emberrel akivel napi szinten beszélek illetve találkozok, hogy tőlük sokszor meg kérdezem azt hogy: 'mi a bajod velem?? Már akkor is megkérdezem ha esetleg nem érnek rá, nagyon elfoglaltak és nincs idejük nekem válaszolni, velem foglalkozni.. De már akkor is ugyanígy megkérdezem ha esetleg más hangsúllyal vagy más modorban válaszolnak nekem vissza. Nagyon sokan mások is felfigyeltek erre és van akit már idegesít amikor ezt megkérdezem ugyanis semmi bajuk sincs mégis kérdésemet megismételgetve teszem fel: Biztos hogy semmi baj? Biztos? Arra lennék kíváncsi hogy valójában mért is csinálom ezt, esetleg orvoshoz kéne fordulnom vagy egyéb más értelmes választ nagyon megköszönök! :)
2014. ápr. 12. 20:01
 1/1 A kérdező kommentje:
FONTOS
2014. ápr. 14. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!