Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Müködhet az o. társsal való...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MóréAnna^^ kérdése:

Müködhet az o. társsal való járás?

Figyelt kérdés
13\L vagyok és már 3 hónapja hogy járunk! De persze az osztálytársaink nem olyanok hogy gratulálnak hanem olyan gúnyolódóak! :\ remélem vki érti hogy mire gondolok! De nem ez a lényeg! Kezdünk egy kicsit eltávolodni a barátommal hála a drága o.társainknak! :'( hogy oldjuk ezt meg? Értelmes válaszokat szeretnék! Üdv: Anna
2015. aug. 25. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Előbbi kérdésedbe azt írtad hogy több mint egy éve jártok... Amúgy meg én 3 osztálytársammal jártam, és nagyon nem ajánlom senkinek! Házi nyúlra nem lövünk! Szakítás után nagyon szar minden nap látni. De ha neked ilyen jó az eset, akkor ne hagyd hogy az osztálytársaid miatt szakítsatok.. Túl fiatalok hogy megértsék
2015. aug. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az elöző kérdésemben elírtam :-) am koszi a választ
2015. aug. 25. 17:01
 3/11 anonim válasza:

ezt elírni?! azert nem konnyu.:DD de elhisszuk,h ez így nem jó neked...

szerintem szakítsatok kicsilány;)

2015. aug. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elég könnyű elírni ha a billentyűzet folyton kijavítja amit írok pedig nem is azt akarom írni xd
2015. aug. 25. 17:17
 5/11 anonim válasza:
ahhham,megérteem..:D
2015. aug. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ha szeretitek egymást, akkor az o.társaitokat sz..játok le. Ne szakítsatok miattuk!
2015. aug. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi :3 de eddig nagyon úgy néz ki hogy vége lesz :-\ de remélem hogy nem mert én nagyon szeretem őt és ő is szeret engem :-\
2015. aug. 25. 17:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Normális keretek között igen, gondolok itt arra, nem ültök egymás mellé, nem kell egész nap egymással lenni, mivel arra ott van a sulin kívüli idő is. Persze szünetekben belefér, de ott sem kell mindig.
2015. aug. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha annyira gyenge a kapcsolatotok hogy az osztálytársak szívatása miatt tönkre megy akkor nincs is értelme. Én is azt hittem, hogy össze fog dőlni a világ amiért cikiznek minket hogy járunk, de mégis együtt voltunk öt évig, és nem az osztálytársak miatt ment tönkre a kapcsolatunk. De ahogy egyre idősebbek lettünk már sokkal többel is meg kellett birkóznunk mint néhány idióta hülyegyerek, szóval örülj neki hogy neked még csak ennyi bajod van. És ha ennyi miatt tönkre megy a kapcsolatotok akkor nem is volt értelme az egésznek.
2015. aug. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Működhet...ameddig együtt vagytok :D:D de amúgy beszéljétek meg vagy ne az iskolában smároljatok meg ilyenek ne az osztálytársaitok előtt járjatok hanem sulin kívül és meg van oldva

14L

2015. aug. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!