Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet így a titkos kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet így a titkos kapcsolat?

Figyelt kérdés

Történet: 22 éves lánynak konzervatív vallásos családja van és szigorúak.Házasságig nincs szex,nincs bulizás és a lánynak is tartania kell ehhez magát,de ő szeretne párt magának.A szülei nem tudhatnak erről,mert hatalmas nagy botrány lenne ebből neki otthon.Így,ha lenne barátja nem mutathatná meg otthon,nem aludhatna a srácnál.

Szerintetek ez így működhetne?


Még mielött nekem cíeznétek a válaszokat egyik ismerősömről van szó,de azért kíváncsi lennék,h mit gondoltok!


Értelmes,kultúrált válaszokat várnék!



2013. febr. 24. 01:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Működhet, menjen idegen városba tanulni, ott albérlet és azt csinál amit akar.
2013. febr. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Az ilyen emberek miatt vagyok ateista és szabadgondolkodó. Sajnálom a lányt. De szerintem próbálja meg. Egy életünk van.
2013. febr. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem tud albérletbe menni otthon kell maradnia!
2013. febr. 24. 02:00
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

22 évesen fegyelmeznek téged?

ne viccelj már:D.

idősebb palival működhet,őket már nem hajtja a tatár és képesek alkalmazkodni.

2013. febr. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

sosem értettem ezt a vallásosakban: házasságig semmi - és akkor szerintük hogy lesz házasság?

majd elmegyek egy boltba és leakasztok egy vállfáról egy pasit hogy na, te az enyém leszel?

mert a mai világ nem így működik... hogy a szülők kijelölnek egy férjet és egymáshoz kényszerítik a két embert.

egy házasság bizony együtt járással, csókkal, szexszel, stb.-vel jár.

ennek nincs értelme.

valahogy az én szüleim is így képzelték, én nem is tudom hogy gondolták... hogy majd szépen mosolygok és ezért valaki le is térdel és elvesz?

én suttyomban bepasiztam, le is feküdtem vele és úgy 3 hónap után közöltem hogy ő van meg minden

aztán nagy meglepetésemre még arra sem szóltak semmit hogy nem vallásos, meg már szűz sem vagyok - csak annyi, hogy mikor nálunk voltunk örökké ránknyitották az ajtót nehogy "olyat" csináljunk, meg mindig kihívogatott anyám és sutyorgott hogy ne merjek b@szni a pasimmal... irtó idegesítő volt

de megoldottuk, akkor jött mikor ők elmentek otthonról és én mentem inkább hozzájuk

persze nem tartott sokáig... melyik pasi fogja ezt bírni ma, de komolyan :S

rájöttem hogy addig nem lesz normális életem, míg saját munkahelyem és albérletem nem lesz, akkor már nem szólhatnak bele...

most még kibírom azt a 2 évet és tűzök el... majd akkor pasizok... bár nehéz lesz elfogadtatni hogy nem mutathatom be az ősöknek, eddig mindenki ufóként nézett rám mikor mondtam hogy nem oké a szülőknél minden.

még azt is jobban veszik szerintem ha valakinek alkeszek a szülei. na mindegy

szerintem a barátnőd is majd szépen akkor fog szabadon azt tenni amit akar, ha már nem függ senkitől... ha végre egyedül különköltözik ... és akkor belecsaphat a lecsóba

2013. febr. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Ezen semmi nem segít. Igaz régen találkoztam ilyennel.

Ez egy ördögi kör, mert ha nincs semmi a házasságig, akkor hogy is lenen valakije? A szülőkkel tetszik, nem tetszik őket kell puhítani. Jobbat nem tudok. N

2013. febr. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Barátja nyilván lehet! És ezt egy szülő sem tilthatja meg, csak a nyomingerek!

A jó megoldás: Kivülről mézes mázas, tetőtől talpig fedhetetlen, boldoggá avatni való keresztény fiúval kell összejönni. Olyannal, aki erősen meg van áldva valami színészi tehetséggel.


Adja a jófiút, és mikor anyuci-apuci nem látja, akkor keményen beteszi a csajnak! Én erre a célra alkalmas vagyok, de nem volt még szükségem a nagy színészkedésre :))

2013. febr. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

5-ös válaszoló: A vallásosak nyilván úgy gondolják,h a megfelelő időben találkozik két ember akik intuitív módon egymásra találnak és össze jönnek...


Megkérdezhetem,h mennyi idős vagy és milyen vallásúak a szüleid?

2013. febr. 24. 02:11
 9/13 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van!


Az egyik szülőt nem lehet puhítani!


Nyilván nem tilthatnák meg,de a lelki terror az teljesen felemészti az embert!

2013. febr. 24. 02:13
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Remélem a következő generációban kihal ez a vak vallásosság. A gyereknek nem tesz jót, sőt...
2013. febr. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!