Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szüleim nem engedik hogy ott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleim nem engedik hogy ott aludjak a barátomnál szerintetek hogy vegyem rá őket? 14l több lenn

Figyelt kérdés
A barátommal több mint fél éve gyütt vagyunk én 14 ő 16 apummal sajnos megromlott a kapcsolatom igy anya nevel csak de ő nem engedi hogy náluk aludjak ..SEMMI SZEX !! ezt már előre le akartam szögezni mielőtt jönnek az ilyesféle kommentek , rosszul esik hogy anya ennyire nem bízik meg bennem , elvégre ha szexelni akarnák vele ahhoz nem kéne ott aludnom meg lehetne másképp is oldani nem igaz?! akkor nem tudom mit parádézik ezen ,... barátnőm szerint ne mondjam hogy a barátomnál akarok aludni hanem mondjam hogy nála alszok , de ilyesféle hazugságokba nem akarok belemenni ,, mit tehetnék ? negatívak kíméljenek
2015. aug. 25. 17:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Hát ők ebben nem biztosak. Téged akarnak védeni,hogy nehogy szülj egy gyereket,vagy összeszedj valami nyavalyát. Az ottalvás pedig általában arról szól.
2015. aug. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
akkor miért aludnál nála, hogyha semmi szex?
2015. aug. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk mondd meg neki hogy nem fogtok feleküdni?
2015. aug. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
15%

,,elvégre ha szexelni akarnák vele'' Helyesen: elvégre, ha szexelni akarNÉK vele


,,barátnőm szerint ne mondjam hogy a barátomnál akarok aludni hanem mondjam hogy nála alszo'' Helyesen: Barátnőm szerint ne mondjam, hogy a barátomnál akarok aludni, hanem mondjam, hogy nála alszom


Erre nincs mit mondani, kérlek nyisd ki a tankönyvet és az mellett aludj!


[link]

2015. aug. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 the_rocker ***** válasza:
66%
nem benned nem bízik hanem a barátodban és ha még nem engedi akkor ne is hazudj neki mert abból nem lessz semmi jó. ha meg nagyon akarod akkor addig nyaggasd anyukádat amíg nem engedi. 14/F
2015. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Mondd meg anyádnak, hogy a f.asz nem csak éjjel áll föl.
2015. aug. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"SEMMI SZEX !!" Hah... xd.. 14 éves vagy ember!!


"A lányok is megérnek egy misét: éppen mostanában beszélgettem valakivel arról, hogy 12-13 éves kislányok rohangásznak nőgyógyászhoz receptért. Fogamzásgátlóra. Mi a pi*cs*a? Semmi baj, meg kell felelni az "uradnak", aki éppen 17, hadd menjen beléd, mert az olyan jó, neki legalábbis, viszont így elhiheted, hogy ettől leszel NŐ, közben már gyerekként egy kapcarongy vagy. Ki most a fiatal lányok példaképe? Nem is tudom így hirtelen, nem vagyok képben. Múltkor kinéztem az ablakon, mindig látok egy helyes tinilányt, aki valamelyik celeb echte klónja szeretne lenni. Mindig errefelé sétáltatja a kutyáját. Vonul, mert az olyan flgemah bitch-es. Jól megnéztem magamnak, nem tudtam eldönteni, hogy egyéniséget, vagy zombit nézek-e éppen. Képzeld, egyszercsak belenyúlt az orrába, és megette a fikáját."


[link]

2015. aug. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Korodbeli vagyok, lány, és én sem tartom nirmálisnak 14 éves kislánlétedre az ottalvást. Ha van szex, ha nincs. Fogd fel, hogy még kicsi vagy hozzá, mindennek eljön a maga ideje :)
2015. aug. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

velem is ez van nem aludhatok olyan fiúnál sem akit 10 éve ismerek olyan mintha a testvérem lenne és soha nem volt több köztünk barátságnál...én is 14 vagyok.

De ne menj bele a hazugságba mert csak rossz lehet belőle

2015. aug. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat:)
2015. aug. 25. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!