Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megengednétek, hogy a baratomnal aludjak?

Figyelt kérdés

17 eves vagyok, baratom 19. 4 honapja vagyunk egyutt, nem fekudtem még le vele.

Szeretnek ott aludni nala, de eddig csak abba egyezett bele Edesanyam, hogy egy buli utan nala maradjak, bar nem is kerdezten eddig még.. Szeretnek penteken nala aludni, de szinte hallom ahogy Anya idegesen nemet mond.

Ti megengednetek? Szerintetek hogy erjem el hogy megengedje? Hogyan kerdezzek ra?


2015. márc. 9. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Naná! De aznap barátod repetázni fog az extra brómos teából. Nyami nyami. Meg kiveretetem vele még aznap délután háromszor (utána újabb adag brómos tea). Na most már jó mulatást kislányom.


ha ha ha

2015. márc. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mit számít ha mi megengedjük? Nézd tudom ,hogy most azzal fogtok jönni , hogy minek adok ilyen választ , ha nem értelmes, én ezt tiszeletben is tartom, de egyre több ilyen hülye kérdést irogattok, amit már képtelenség szó nélkül hagyni!


Ami a másik kérdésedet illeti, egyszerűen kérdezd meg , hogy nála aludhatsz-e? Vagy igent mond, vagy nemet.

2015. márc. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 17 évesen simán megengedném.

Ehhez kell egy olyan bizalmas anya-lanya kapcsolat,hogy bízzon benned,de ehhez az kell,hogy te meg őszinte legyél vele.

Ha megmondod neki,hogy nem volt szex még, most se azzal a szandékkal mennél/ már szeretnéd, akkor ezt el kell fogadnia.

17 éves vagy és nem 1-2 hetes "kapcsolatról" van szó, hanem 4 hónap az mar nevezhető komolynak.

A fiú valszeg nem csak kihasználni akar,ha eddig is vàrt rád.

De ha anyud ismeri,tudhatja meg érezheti ezt ő is.

Ülj le vele beszélni, nem lesz gond. :)

2015. márc. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én megengedném. Csak azzal a kikötéssel, hogy védekezzetek megfelelően.
2015. márc. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tervezek még lefekudni vele:)
2015. márc. 10. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!