Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem akarja, hogy a...

Miért nem akarja, hogy a barátomnál aludjak? Milyen érveket hozzak fel?

Figyelt kérdés

Elutaznak anyáék 2 hétre, én viszont nem szeretnék egyedül lenni. 4 éjszakára meg lenne oldva a társaságom (barátnők), de a többin egyedül lennék...

Ezért a barátom (barát barát, a legjobb fiú barátom, semmi nincs köztünk) felajánlotta, hogy menjek le vele a siófoki nyaralójukba, azt csak ő használja a szülei válása óta.

Mondtam anyának, de ő hallani sem akar erről, mert hogy ez milyen már, mit gondolnának mások és hogy tudja, mit éreztem a fiú iránt (bonyolult vele a barátságunk).

Igen, régen tényleg egy félistenként tekintettem rá, évekig bele voltam zúgva, de akkor nem is beszéltünk, nem ismert. Most pedig csak legjobb barátok vagyunk, semmi több, már én sem szédülök és vagyok rosszul, ha elsétál mellettem és ő sem megd.ni akar, ahogy a többi lányt. Ezt anya is tudja.


17L


2015. jún. 13. 21:48
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
73%

Miért nem a fiú megy hozzátok?

Talán nem az a bajuk, hogy fiúval aludnál egy házban. Hanem, hogy buliznátok, innátok, stb.

2015. jún. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
89%
Uhh hát passz.. igazából vlahaogy arra kéne kkilyukadni, hogy megbízhat benned.. beszélgess vele erről de csak nyugodtan.
2015. jún. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Tudja, hogy szoktunk inni és bulizni. Kamasz vagyok, mikor csinálja ezeket, ha nem most?

Nem azzal van a baj, hogy a Balatonnál lennék, hanem a fiúval.

2015. jún. 13. 21:55
 4/33 anonim ***** válasza:
65%
Nem akar még nagymama lenni.
2015. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
64%
A 4 es válasza korrekt. Barátság ide vagy oda. :) Abbol szex lenne. De még milyen. :D
2015. jún. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Nem lenne belőle semmi. Aludtunk már együtt, többször is, józanon és részegen is, de még csak csók sem volt.
2015. jún. 13. 22:11
 7/33 anonim ***** válasza:
49%

"4 éjszakára meg lenne oldva a társaságom"

Minek neked társaság éjszakára? Éjszaka aludni kell.

2015. jún. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Igen, nyári szünetben már 9-kor indulok aludni.
2015. jún. 13. 22:17
 9/33 anonim ***** válasza:
49%
Miért, te nem tudsz tévézni, internetezni, pihenni egyedül?
2015. jún. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Nem.
2015. jún. 13. 22:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!