Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért baj ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért baj ez a korkülömbség?

Figyelt kérdés
Na szóval sok helyen látom azt a kérdést hogy "sok korkülömbség ? " pl.: 15-18 15-19 16-19 miért számít ez olyan soknak ? Én és barátom között is ha úgy nézzük 4 év van és szeressük egymást akkor miért baj a korkülömbség ? Kérlek ezt magyarázzátok meg mert nem érte.

2015. aug. 27. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat vegul is nem tudom... En (!) nem akarnek semmit nagyon egy nalam fiatalabb lanytol... Nagyon max. 1 evvel fiatalabb lehet. :D
2015. aug. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

KÜLÖNBSÉG. Nem "külömbség".

Nem "szeressük egymást", hanem SZERETJÜK egymást.

A te esetedben már kár azzal foglalkozni, hogy hány éves a barátod...

De azért elmagyarázom. Egy 15 éves még kislány. Gyerek. Normális esetben nem szexel, nem iszik, nem bulizik, hanem tanul és játszik, filmeket néz, biciklizik, stb.

Egy 19 éves srác viszont már gyakorlatilag felnőtt. Igényli a szexet, jó esetben dolgozni is jár, de biztos, hogy bulizik, iszik, kimarad éjszaka, tetováltat, stb...

Persze tudom, hogy a 14-15 évesek, főleg a lányok, már mind felnőttnek érzik magukat, és ezeket (a munkán kívül) ugyanúgy csinálják. Pont azért, hogy bevágódjanak az idősebb srácoknál, akiknek ez jön be, meg ha naiv kislányokat vihetnek ágyba.

2015. aug. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Maximálisan egyetértek az előzővel.
2015. aug. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen és szerinted az összes 19 éves ilyen? Inkább tevagy a naiv ;) 15 voltam mikor összejöttem barátommal ő meg akkor 18 és eléggé jól megvagyunk a mai napig
2015. aug. 27. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!