Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne a legjobb megoldas?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb megoldas?

Figyelt kérdés

Szoval, korulbelul 4-5 honapja megismertem egy srácot,aki nekem az elso perctol kezdve nagyon tetszik. A multkor volt batorsagom (korulbelul 2 honapja:DD) hogy rairjak. egesz ejszaka beszeltunk, es megkerdeztem, hogy jarna-e velem, erre letiltott. rosszul esett, de tultettem magam rajta. aztan 1-2 hete ujra ramirt, es beszeltunk.. rajottem hogy szeretem, es el is mondtam neki. Azt hittem, hogy utalni fog vagy valami, de azt mondta hogy bejovok neki es aranyosnak tart:D de ezutan eleg hulyen viselkedtem vele, es igen, megint letiltott. de nem birtam belole kiszeretni, es ezt most sablonduma lesz: de olyan mintha orokre beleszerettem volna:D

tegnap lattam, hogy instan belajkolta az osszes kepemet, aztan kilajkolta. ez valami jelzes?:D mert egyatalan nem ertem ot.

szerintetek mit csinaljak hogy osszejojjek vele vagy hogy inkabb orokre elfelejtsem?

bocsi az ekezet nelkuli irasert:D


2015. aug. 27. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

elég gyereknek tűntök mindketten...

nem tudom van e esély itt egyáltalán...


22F

2015. aug. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1es: koszonom a valaszt!:) o 14 eves, en pedig 13, de igen, igazad van c:
2015. aug. 27. 15:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Hány évesek is vagytok?

Egyébként alapból ez a viselkedés túl gyerekes ahhoz, hogy ebből bármi komoly is lehessen..

17L

2015. aug. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Eleg zavaros a kerdes... Bejossz neki, bejon neked... Mi a problema? :D
2015. aug. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még ő sem tudja hogy mit akar. De az egész...Elmondod neki hogy szereted erre ő letilt. Aztán egy idő után meg rád ír és akkor már cuki és aranyos vagy?!! Ez neked nem sántít egy kicsit? Szerintem csak ki akart használni "érzelmileg". De szerintem ő nem szeret téged.
2015. aug. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat!

hat igen, en sem ertem ot, hogyha bejovok neki, akkor miert nem tesz valamit?..

nem tudom egyszeruen megerteni, hogy mit miert tesz:D neha fullra leszar (bocsanat) neha pedig azt erezteto velem, hogy imad..:D

2015. aug. 27. 15:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Ő se tudja, mit csinál. Vak vezeti világtalant effektus.
2015. aug. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!