Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi lenne a legjobb megoldás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb megoldás? Közös felügyelet mellett.

Figyelt kérdés
a gyereket apánál helyezték el tartás és gondozás körben, a közös felügyelet gyakorlása mellett. megállapodtunk hogy nem fizetünk egymásnak tartásdíjat. Az apa kapja a családi pótlékot, a kedvezményeket stb.. most iskolakezdéskor megvettem már pár ruhát a gyereknek, illetve sulira a felszerelést, . Többet nem bírok. Az apára maradt a tankönyv kifizetése, de ő felezni akarja, arra már nincs pénzem . mindamellett hogy nála van elhelyezve velem él a gyerek mert ő nem tudja ellátni, mert olyan beosztásban dolgozik. Mit tehetnék?
2015. aug. 17. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:

"Többet nem bírok."


Mondd ezt meg. Azt is, hogy a megállapodásotokkal ellentétben a gyerek veled él, ami több költséget is jelent. Közös felügyelet csak azoknak való, akik ki tudják nyitni a szájukat és ki tudnak állni az érdekeikért! Ha te nem ilyen vagy, akkor jobb, ha pontosan le vannak fektetve a szabályok (bíróság által, számonkérhető módon).

2015. aug. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
persze már kinyitottam a szám, hogy nem bírok többet, csak az ex nem fogja fel mit jelent az hogy a gyermek tartás és gondozás ügyben nála van elhelyezve. Persze én nem élek ezzel vissza amit tudok megveszek a fiamnak, de nálam is van határ. Ráadásul mikor megkértem hogy felezzük a családit meg a kedvezményeket stb.. kinevetett és azt mondta az neki jár nála van elhelyezve a gyerek. igen ám csak a gyerek velünk él.
2015. aug. 17. 12:02
 3/8 anonim ***** válasza:

újra kell kérni a gyermek elhelyezést hivatkozva arra h nálad él a gyerek holott az apánál kellene !

ezt tanukkal is igazold !

kérdés mióta tart ez az állapot ?

ha már 1-2 éve veled él a gyerek miközben nála kellene akkor szerintem nagy eséllyel hozzád kerül a gyerek

ha ez megvan akkor kérj tartásdíjat az apától és intézd el a többit is

2015. aug. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2012-ben zárult le a válás, és ez az állapot tavaly december óta áll fenn, az előtte lévő időben, hetente váltottuk egymást,
2015. aug. 17. 13:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor már rég nem osztott felügyelet van.

Szerintem beszéljétek újra a gyermekelhelyezést.

Mert az, hogy neki járnak a kedvezmények, emellett viszont nem tartja be a végzésben foglaltakat, az enyhén szólva nem korrekt.

Ha nem akarsz gyerektartást kérni, akkor nemes egyszerűséggel felezzetek meg minden költséget.

2015. aug. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kinevetett?!Micsoda élősködő :( Neki csak a gyerek után járó pénz kellett.

Sürgősen indíts egy gyermekelhelyezési pert, minden kedvezményt kérj,illetve kérj gyerektartást is tőle!

2015. aug. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen, jövőhéten kaptam időpontot egy ügyvédtől, átbeszéljük mit tehetnénk.
2015. aug. 20. 11:17
 8/8 anonim válasza:
Mocskos gazember az ilyen! Majd Írj hogy mi lett a vége jó?
2015. szept. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!