Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok, de lehetetle...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, de lehetetlen a dolog. Mi legyen?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, és bele szerettem egy 17 éves fiúba. Azt hiszem én is tetszem neki. Most mit tegyek?

2015. aug. 27. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Miert lehetetlen a dolog? :O
2015. aug. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Why do you think its impossible?

Ha gondolod írj privit:)

2015. aug. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Messze is lakik a fiú, és hát a kor. Egy 17 éves fiú nem hiszem hogy csak beszélgetni szeretne egy kapcsolatban. Félek h elrontom a dolgokat.
2015. aug. 27. 18:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát azért megér,hidd el nem lehetetlen az :) 14/L
2015. aug. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De hogy mondhatnám el neki?
2015. szept. 10. 23:11
 6/6 anonim válasza:
Ismerek olyat aki 12 éves lány és a srác akivel jár 19 nem tudok segíteni nagyon de itt az a fontos hogy biztos akarsz a sráctól valamit mert ha félsz mert ez sajnos valószinüleg égés lesz inkább hagyd nekem furább mert voltam olyan hülye hogy az osztályomba az egyik lányba beleszeretem na ez érdekes helyzet mert nem tudok mit lépni a csaj tud mindent de nem tudok vele rendesen beszélni ő pedig nem biztos hogy akar tőlem bármit is
2016. nov. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!