Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik, de elomdjam neki? Ő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik, de elomdjam neki? Ő fiú én meg lány!

Figyelt kérdés

Már az elején azeretném leszögezni, hogy kérlek ne írjatok hülyeségeket, és a rosszindulatú válaszoktól kíméljetek. Kezdem is. Én 12 éves vagyok, a fiú 16. És igen, tudom hogy van pár év korkülömbség, de ha rá gondolok elönt a fájdalom és a szívemet a melegség árasztja el egyben. Azért fáj rá gondolni mert tudom hogy úgyse lehet az enyém, de ha meglátom a szívem majd kiugrik a helyéről. Szóval már tudom a legtöbbetek válaszát, hogy ez is csak egy a sok közül, ez is cdak egy kis gyerekszerelem majd lesz más, de én nem így érzek iránta. Tudom, hogy most méh 99%-ban nem lehet semmi belőle, de talán ha pár év eltelik lehet esélyem?!?! Na de most kicsit magáról a sztoriról is:

Tehát ő 16 én 12. Cserkészetre járok lassan már 5 éves, ő is már régóta járhat. Egy őrsbe jár a bátyámmal, de a bátyám nem elég megbízható hogy elmondjam neki ezt az egészet. Már 2 éve szerelmes vagyok belé, egy táborban tetszett meg. Aztán nem gondoltam rá, azt hittem buta kis szerelem majd elmúlik. De 3 hónap elteltével amog megpillantottam s szívem újra verni kezdett, éd azóta nem tudom kiverni őt a fejembőle. Ja és az idei cserkésztáborban próbáltam összeszedni minden bátorságomat de nem ment. Csak fáj a szívem utána. A fiúról egy kicsit: Marci, cserkészetre jár, tőlem 4 évvel idősebb. Barátságos fiú, találékony talpraesett. A külseje se rossz. Akárhányszor hozzászólok mosolyogva válaszol. Szerintem sőt biztos is hogy ő csak a "kislányt" látja bennem. Tudtommal nincs barátnője. Ja és van egy öccse, aki 13 éves, tök jó fel. Vele haveri viszonyban vagyok. Spkan mondják hogy miért nem vele akarok összejönni, de őrá csak barátként tudok gondolni, és nem vettem észre eddig hogy bármi jelét is mutatta volna a felém való érdeklődésének. Gondolkodtam rajta jogy elmondom az öccsének, benne bízok meg annyira, csak mondták mások hogy nem lenne jó ötlet.


Szóval a "nagy dilemma" az azon van hogy valahogy tudtára adni a fiúnak hogy én szerelmes vagyok belé, cska attól félek hogy ze nem kölcsönös és hogy kiröhögne.


U.i.: Tudom, hosszú szerelmi szál, de egy kis segítséget szeretnék küldeni



2015. aug. 27. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha 16 evesen veled kikezd, akkor lecsukjak. Szerintem hanyagold ezt a fura viszonyt.
2015. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja és bocsi a helyesírási hibákért
2015. aug. 27. 21:56
 3/7 anonim válasza:
Elég szép az hogy nem bizol meg annyira a saját testvéredben hogy elmondj egy ilyet, szerintem max csak idegesitene vele egy csomot, de mivel hogy cserkész és még a tesod is igy biztos segitene bármi szerelmi problémával kapcsolatban. A történetedre azt mondom csak egy probát megér nem lessz annyira kegyetlen és b*alfasz a srác hogy szemed közé röhögjön és otthagyon. ha vissza utasit akkor azt is ugy fogja tenni hogy téged a lehető legkevésbé bántson meg. És csak bátorság bizom benned, hogy megtudod csinálni!!! hajrá sok sikert szoritok neked :) és majd szolj mi lett a vége ;)
2015. aug. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A bátyámról annyit hogy igen cserkész (én régebb óta cserkészkedem mint ő), de attól függetlenül ha elmondanám neki akkor nevetne egy kicsit és ennyi (nem kinevet csak kuncog). Szóval őt félretenném. De akkor megpróbálom neki elmondani éd majd írok hogy mi lett a végeredmény.
2015. aug. 29. 19:09
 5/7 anonim válasza:
Szia. Nekem is nagyon hasonló a helyzetem, csak én 14 vagyok ő meg 15. De én sem merek lépni felé, bár nem látom, csak nagyon ritkán. Én azt gondolom,hogy lépnünk kéne valamit:D Még nem igazán volt bátorságom, de remélem valamikor el tudom majd mondani neki:) sok sikert mindkettőnknek;)
2015. aug. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen én is még gyűjtöm a bátorságot, bár neked kicsit könnyebb a helyzeted mert köztetek csak 1 év van. De addig is sok sikert mindkettőnknek
2015. aug. 29. 20:40
 7/7 retrobikese válasza:
100%
Szia. Marci vagyok. Sajnálom hogy nem merted elmondani hogy így érzel mert én is hasonloan éreztem. De igazad van, tul fiatal vagy és félek a börtöntől, de kövi cserkésztáborban beszélgethetnénk erről. ok?😊😊😊😊
2016. ápr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!