Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szűz lány vagyok, barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lány vagyok, barátom mindig azt mondja engedjem el magam, de nyugodt vagyok, soha sem feszült. Ez mit jelent? És hogyan legyek "vad"?

Figyelt kérdés
Lehet hogy nem jó kategória,bocsi.

2015. aug. 27. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Ne legyél vad. Legyél önmagad. A barátod gondolom, már akar szexelni. Ezért mondja ezeket. De csak azért ne feküdj le vele, mert sürget, meg ő szeretné. Semmi rossz nincs abba, ha még szűz vagy. Gondolom, nem 25-30 éves vagy :)
2015. aug. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg olyan viselkedésed van, hogy a barátod inkább benyújt egy hivatalos kérvényt, mint hogy szemtől szembe megkérdezze, hogy lefeküdtök e.
2015. aug. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
18/L vagyok :)
2015. aug. 27. 10:23
 4/7 anonim ***** válasza:

párod már döngetni akar...:)

de vigyázz mert lehet csak szexre megy.

2015. aug. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem csak lefektetni akar..:) Szóval ez egyértelmű jel...hát oké...köszönöm a válaszokat!! :)
2015. aug. 27. 11:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor nyilván valami miatt feszültnek tűnsz.


Vadsággal meg ráérsz majd a sokadik együttlét után!

2015. aug. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. aug. 27. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!