Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy pasi tudja hogy tetszik...

Ha egy pasi tudja hogy tetszik egy lánynak de ennek ellenére nem tesz semmit hogy a lányt közelebbről megismerje, akkor a lánynak nem szabad tovább próbálkozni? Egyértelmű a dolog?

Figyelt kérdés

2015. márc. 18. 21:48
 1/5 K. Isti válasza:
A kérdés jogos.Ha nincs értelme a beszélgetésnek, vagy nem kérdez vissza akkor hagyd az egészet
2015. márc. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ...


Ha néha nézegetted és ettől magától értetődőnek vetted, hogy tudja, de igazából semmi sem volt, akkor a válasz: nem.


Ha viszont megmondtad neki kerek-perec, tehát TUDJA és továbbra is közömbös, akkor nem érdemes tovább próbálkozni.

2015. márc. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Személyesen még nem kommunikáltunk, szimplán csak köszönőviszonyban vagyunk. Azt, hogy nekem tetszik ő, 100% hogy tudja. :) Hogy milyen formában derült erre fény, inkább itt nem írnám, esetleg privátban kedves utolsó. De azt mondod ha érdekelném akkor már lépett volna?:/

2015. márc. 19. 12:40
 4/5 anonim válasza:
100%
" Soha ne fuss olyan után aki nem tesz érte hogy utolérd!" . Már ha képes vagy erre... Ha pedig sokat jelent, vedd elő a nőiességedet, kápráztasd el és mivel tudja hogy van esélye nem fog habozni :D !!! Na de ezt nem úgy értem hogy 5 kiló smink mély dekoltázs, és miniszoknya, nehogy félreérts....
2015. márc. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

+1, nincs értelme tovább próbálkozni. Nekem személy szerint baromi zavaró lekoptatni az olyan csajokat, akik nem tetszenek. Ha finoman próbálom, akkor szerintük meleg vagyok, ha megmondom, hogy rondák, vagy jellemhibásak akkor bunkó, ha lefektetem, aztán dobom őket, akkor meg egy utolsó szemét. Szóval ebből nem lehet jól kijönni. :D


Ha teljesen passzív veled a srác, és tudja, hogy tetszik neked, akkor jelenleg nem érdekled. Tudod mindenkiben van hiba, ezekben az, hogy nem tetszel nekik. :-) Nézz ki másikat, hátha azzal jobban jársz.

2015. márc. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!