Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nincs téma egy sráccal aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs téma egy sráccal aki tetszik! És nem tudok tőle kérdezni. Lécci írjatok normálisat! Mit kérdezzek tőle?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudnátok valami kérdést? Van egy fiú aki tetszik és össze szeretnék vele barátkozni, csak nem tudok mit kérdezni tőle, és nem szeretném, azt, hogy furának nézzen, hogy mindig kérdezősködök. De valami olyat szeretnék kérdezni amiről hosszú ideig tudunk beszélgetni.

15 éves vagyok és a fiú is.

NORMÁLISAKAT ÍRJATOK LÉCCI!! :D



2015. aug. 29. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Hat az nem jo jel ha nem tudtok mirol beszelni. Kerdezd meg mit szeret csinalni, hobbijait, zene, filmek, konyvek, sport, mi torten vele a nyari szunetben stb.
2015. aug. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus az utcsó előtti mondatra azt olvastam, hogy 15 éves vagyok és fiú....XDDD

Én azt szoktam mondani ami először eszembe jut, de ugye ettől tök furának néznek, tehát ez gondolom nem opció.

Egyébként történelem. Soha nem találkoztam még olyan sráccal, aki nem szerette a törit...

Beszélj neki saját magáról! Mindenki szeret magáról hallani.

Kedvenc filmeid, miért a kedvenced, mi a kedvenc jelented belőle. Aztán ugyan ez csak zenéről. Hobbik, fura szokások.

2015. aug. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Olyan dolgot csináljatok,amiben nem kell megállás nélkül beszélni. Azt felejtsétek el,hogy kimentek 1 parkba és leültök beszélgetni,mert borzasztó kínos lesz. Előtte nézzetek meg 1 filmet a moziban,aztán azt kitárgyaljátok egy fagyikehely mellett pl.


Én mindig találok témát bárkivel is kelljen beszélgetni.


Házibuliban is vadidegen lányokkal,kettesben maradok így az elején,akkor sem nézzük 1mást kínos csendben.


Ez a fiú dolga lenne,neked pedig aktívan részt venni a beszélgetésben,és "együttműködni".


18F

2015. aug. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de én olyan kérdést szeretnék amin nagyon sokáig el tudunk beszélni. Nem olyan h mi a kedvenc kajád vagy valami, mert azon nem lehet annyira elbeszélgetni. Lécci sokat írjatok!! :D
2015. aug. 29. 15:50
 5/9 eznemlényeges ***** válasza:
De nincs olyan, csak ha már sok ideje eyütt vagytok, felhozni a régi időket. Azt kérdezd , ami eszedbe jut, s ha nem jut semmi, akkór mond hogy mesélj magadról valamit. Arról mindeki sokat tud beszélni. Ebbe kérdezz bele, fejsd ki a véleményedet, mond le hogy veled mi a helyzet e téren. Ezen akár 2 óráig is tudtok beszélgetni, persze ha ő ismeri önmagát, és te is belekérdezel.
2015. aug. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindenki aki tud nekem segíteni, hogy mit kérdezzek egy 15 éves fiútól az nyugodtam írjon nekem!! :D Nagyon várom az üzeneteiteket! Csak bátran! :D
2015. aug. 29. 16:25
 7/9 anonim ***** válasza:
pl mondd neki azt hogy hetero vagy és akkor lehet szóbaáll veled és majd kajak csodálkozik ha megfogod a seggét
2015. aug. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak szólok, hogy 15/L <-- lány vagyok, és normálisabb válaszokat adjatok lécci. Mit kérdezzek a fiútól?????
2015. aug. 29. 16:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Szeret-e sütni pl
2015. szept. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!