Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú, és miatta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fannika :D kérdése:

Tetszik egy fiú, és miatta összetört a szívem. Megnyugtattok? (lent a sztori)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Pár napja megláttam egy fiút aki nagyon nagyon megtetszett és megtudtam mi a neve. Bejelöltem fb-n, és ráírtam. Visszaírt és a mai napig beszélgettünk, igaz nem sokat, de nekem ennyi is jó, és még szeretnék vele, meg össze szeretnék vele barátkozni. A barátom nyugtatott azzal, hogy simán összejöhetünk. :D Én úgy voltam vele, hogy oké, akkor összebarátkozok vele és utána ki tudja. De ma is beszélgettünk és mondtam neki, hogy ő is kérdezzen valamit mert én kifogytam. É mondta, hogy ''najó, azért vagyok ilyen szűkszavú mert tetszik egy lány és nem akarom, hogy félreértse.'' Itt megszakatt a szívem. Lécci segítetek?? Mert nagyon rosszul vagyok. :(

2015. aug. 29. 20:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Én 14/L és a fiú 15 éves.
2015. aug. 29. 20:51
 2/11 anonim válasza:

Hat figyelj lehet rad is gondolhatott,bar ez nem valoszinu

.Viszont sok fiu letezik meg,1 miatt nemszakad ossze a cilag

2015. aug. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mond meg neki, hogy te csak haverkodni akarsz és nem pedig dugni.

Legalábbis én ezt tenném. Persze normálisan megfogalmazva :D

2015. aug. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen, tudom, de ez most még nem olyan könnyű. És nem tudod elképzelni, hogy mennyire tetszik. :/ Remélem a jövő összeköt majd minket.
2015. aug. 29. 21:04
 5/11 anonim válasza:
*Vilag bocs elirtam
2015. aug. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Eltudom kepzelni velem meg szarabb dolog is tortent
2015. aug. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én ezt a fiú szemszögéböl éltem át

volt egy lány barátom (1 évvel fiatalabb nálam) akivel többször is találkoztunk mint barátok meg naponta beszeltünk facebookon de én egy másik lányba lettem szerelmes

majd kiderült hogy a barátom aki fiatalabb nálam szerelmes belém és ő megtudta hogy másba vagyok szerelmes

azzal lett vége hogy volt egy nagy vitánk és utánna 3-4 hónapig nem beszéltünk de azóta újra barátok vagyunk

lehet hogy furán fog hangzani de kérdezd meg hogy ki tetszik neki és akár még segìthetsz neki hogy öszajöjjenek mert akkor barátok maradtok de nyitott lehet a kapcsolatotok hogy komolyabb dolog legyen belőle

És teljesen meg tudlak érteni amikor valaki aki tetszik neked azt mondja hogy más tetszik neki

2015. aug. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

(utolsó)

Köszi! :D Már elmondtam, neki, hogy számíthat rám. És, hogy sok sikert nekik.

2015. aug. 29. 21:12
 9/11 anonim ***** válasza:
A barátod azt mondta, hogy összejöhetsz a másik sráccal? Szvingerek vagytok?
2015. aug. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Milyen másik sráccal? Mivan? xdd :D
2015. aug. 29. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!