Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintem hülyének nézne?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem hülyének nézne? Többi lent

Figyelt kérdés
Ma érkeztem haza egy táborból ahol megismerkedtem egy lánnyal. Felvettük egymást facebookon és most online van. Szerintetek hülyének nézne ha most ráírnék?

2015. aug. 29. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nézne hülyének? - Nem.
2015. aug. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 True Damage ***** válasza:
Igen...chatet beszélgetésre főleg a facebookon csak a hülyék használják.
2015. aug. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogy nézne.
2015. aug. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sveronikaeva ***** válasza:
Figy nekem igenis van szégyenérzetem de ha meglátnék egy olyan fiút aki tetszik (az padig igen kevés kb 5 van magyarországon) a nyakába ugranék és annyira megölelném hogy a kórházba kötne ki mert eltört a borája. De persze tudom hogy utána úgyis összejönnénk mert hát gondolom hogy semelyik srác nem akarna egy hót idióta csende cukorka arcú loli kislányt xD *.*
2015. aug. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!