Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen féltékeny vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen féltékeny vagyok, szerintem jogosan, és ő mégis engem néz hülyének. Zavar, de mégis mit tudnék csinálni? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Már 5 hónapja vagyok együtt a barátommal, ő 23 éves. Előző barátnőével majd 5 évig voltak együtt, és mindig is féltékeny voltam, amikor msn-en vagy telefonon beszéltek, vagy ha a lány írt neki sms-t. Pedig tudom, hogy megmaradt köztük a jó viszony, és ugyan olyan haverok, mint más lánnyal,de nála mégis jobban zavar. Amikor egyszer találkoztunk vele egy plázában,és leültünk hármasban kajálni, azt hittem szálanként tépem ki a haját, de nem azért, mert rosszat tett, hanem azért, mert hatszor annyit tud a barátomról, mint én,és idegesít.Most meg...elköltözött a barátom,abba a városba ahol a volt nője lakik.Igazából azt mondta mindig, hogy ott akar lakni, meg ott van minden haverja,de nekem meg úgy jön le, hogy a csaj miatt. Mellesleg a mellettük lévő tömbházba költözött, így kb minden este meg reggel amikor kutyát sétáltatnak majd együtt lesznek, és attól félek, hogy majd visszamegy hozzá. Elmondtam ezt a barátomnak, és csak röhögött, meg annyit mondott hogy ilyen hülye nem lehetek...De engem ez nagyon is zavar, mert nem tudom mi sülhet ki belőle, és a csajt sem ismerem, lehet, ő még szereti,és vissza akarja szerezni...mit csinálhatnék, hogy legalább megbarátgozzak a gondolattal? előre is köszönöm!
2011. márc. 26. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Márt semmit nem tudsz tenni,elkel fogadnod hogy ott lakik és lehet hogy megfog csalni, vagy már meg is csalt! kitudja.....
2011. márc. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmi rosszat nem tettek.
2011. márc. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!