Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek úgy igazi az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek úgy igazi az első csók hogyha valaki szerelmes?

Figyelt kérdés

2015. aug. 29. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
nem kell szerelmesnek lenni hozzá de nem árt ha éreztek valamit egymás iránt
2015. aug. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:)
2015. aug. 29. 23:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze úgy az igazi, ha legalábbis szeretetből, kapcsolatban vagy alakuló kapcsolatban történik. Nekem nem így lett, jó volt az is, de nem az igazi.
2015. aug. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem igen úgy az igazi. Én addig vártam a csókkal míg szerelmet nem éreztem. Örülök hogy így döntöttem, mélyen bennem él ez a csodálatos élmény, emlék.
2015. aug. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az első csókom egy olyan sráccal történt, aki szart se érzett irántam, sőt, aznap még összeszűrte a levet valaki mással is, ami pedig a hab volt a tortán, hogy másnap már "kapcsolatban" volt.

Na szóval, ha újrakezdhetném, biztos előbb meggyőződnék afelől, hogy ugyanúgy érez irántam a srác, ahogy én őiránta, ezzel elkerülve mindenféle félreértést... :D

2015. aug. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen!Ugy jo!😁
2015. aug. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az igazi az lenne, de nem mindenkinek sikerül így "megoldani"..
2015. aug. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell annak lenni, de bizonyára úgy szenvedélyesebb és jobb érzés , mint csak úgy megcsókolni vkit.
2015. szept. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!