Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szeretitek ha a pasitok olyan igazi romantikázós szerelmes levelet ír nektek?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik manapság inkább a rosszfiústílus a menő, amibe már nem tudom eldönteni hogy belefér-e az ilyesmi.

#romantikázós
2015. márc. 27. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
én nem olyan vagyok én csak is romantikus
2015. márc. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
biztos jó lenne :) retró feeling :) nagyim meséli mindig hogy szerelmes leveleket írtak egymásnak mindig :)
2015. márc. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem rajongok a versekért, nem hiszem, hogy annyira odalennék érte, maximum a gesztust tudnám értékelni, de akkor már inkább adjon egy szál virágot.
2015. márc. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Innen jött a kérdésed ötlete? :)

Én pl elolvadnék, ha a barátom levelet írna...

2015. márc. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem :D
2015. márc. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Négyes, nem, saját kútfőből írtam teljesen:)
2015. márc. 27. 10:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Az enyémet kidobták. Vers is volt benne, és minden, ami kell.
2015. márc. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is imádom :)
2015. márc. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az előzőtől nagyon szerettem, rendszeresen küldött verset is, kis meghívót gyártott egy mozizáshoz is, néha csak pár szép sor jött. Nagyon szerettem ilyesmit kapni :)


A mostani -kicsit "rosszfiústílusú"- páromnál legfeljebb azt értékelném, hogy gondolkodott rajta, mi esne jól, de alapvetően kinevetném egy versért, mert nem ilyen a stílusa. Mondjuk ő meg kis ajándékokat vesz, pl. mini csokit, alá tesz egy papírt és szívet rajzol rá, de ez már a csúcsok csúcsa nála. Ez is jólesik :)


Szerintem csak olyat csinálj ami "illik" hozzád. Ha szerinted rendben van akkor rendben van. Ha el kell rajta gondolkodni akkor már nem valószínű.

2015. márc. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!