Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit kene tennem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kene tennem ha van egy lany baratom es mar nagyon reg ismerjuk egymast es egyre jobban szeretem de nem merem neki elmondani mert felek a valaszatol. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

de mar volt olyan amikor majdnem csokoloztunk de mindig kozbe jott valami..es magyon szeretem a lányt de nem tudom mitcsinaljak hogy az enyem legyen...szerintetek?

hogy csápithatnám el?


2015. aug. 30. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki..ha már majdnem csókolóztatok,valószínűleg bejössz neki:) Ne félj a választól!
2015. aug. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. {°¬×}
2015. aug. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hat igen de ez mar reg volt :(
2015. aug. 30. 19:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát egy biztos, nem elcsábítani kéne. Hanem mondjuk elhívi valahová és beszélni vele. "majdnem csókolóztunk, de mindig közbe jött valami" ...ezt nem értem, mi a franc tud közbejönni ha már pár centire vagytok egymástól, özönvíz vagy mi? Hívd egy találkozóra valami normális csendesebb helyre és beszélj vele, közeledj hozzá finoman. Nem szerelmet kell vallani, nem letámadni, de pl. fogd meg a kezét, ülj közel hozzá stb.
2015. aug. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!