Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most megcsalt, kavar másokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most megcsalt, kavar másokkal is vagy nem? Többi lent!

Figyelt kérdés

Na szóval egy sráccal (16f) egy ideje járunk és jól elvagyunk meg minden de a barátaim aut mondták a hátam mögött velük is kavar allítólag tudják bizonyítani azzal amiket írt nekik de nem bizonyították és a srác azt mondta hogy nem igaz neki más nem kell,...akkor most kinek higyjek?

A fiú egy bunkó vagy a barátaim kitalálták az egészet hogy ne legyek jóba a fiúval?



2015. aug. 31. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Barmelyik elofordulhat, ezt csak ugy tudod kideriteni, h szerzel a barataditol bizonyitekot.
2015. aug. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem barátok ilyet nem találnak ki..mi okuk lenne a BARÁTAIDNAK, hogy kicsesszenek veled?
2015. aug. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mond meg a barátaidnak, hogy mutassák meg miket írt. Ha nem teszik akkor valószínűleg csak ők találták ki.
2015. aug. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A gond az hogy kifogásuk volt az egyik batátnöm azt mondta már kitörölte mikret irt a másik pedig nemtudta megmutatni mikor náluk voltam mert nem volt netje...és őket ahpgy ismerem szeretnek összefogni ellenem és piszkálni vagy átverni de ismerem őket és ezt leszámítva jó barátok szóval ha nekik volt igazuk és nem hiszek nekik elveszíthetem őket,de ha igazuk volt a fiút veszítem el,..
2015. szept. 1. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!