Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megcsaltam, mert megcsalt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam, mert megcsalt, elmondjam neki?

Figyelt kérdés
A baratom joban van az exevel es tudom, hogy megcsalt. Szomoru voltam es csalodott, amikor az egyik kozos baratunk kozeledni kezdett felem es lefekudtunk. Nem szeretnem elvesziteni a baratomat, mert kotodok hozza es nagyon szeretem, de ha elmondom neki, garantalt a szakitas. Mit tegyek?

2015. aug. 1. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jobb az őszinteség mindig mert általában kiderülnek ezek a dolgok.
2015. aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Szerintem mindketten gerinctelenek vagytok, és ez a kapcsolat halálra van ítélve, két ilyen emberrel...
2015. aug. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Annyira szereted, hogy lazán megdugattad magad az első szembe jövő túlkanos pasival.

Mit tegyél? Növessz gerincet!

2015. aug. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Ne támadásnak vedd!! De szerintem elég undorító, meg gyerekes , hogy ha ő megcsalt, (ami úgy szint gerinctelen) ezért te is megcsalod ... minek vagytok együtt , ha mind a ketten mással szexeltek? Ez nem játszótér, hogy ha elveszik a cukorkád, te bosszúból elveszed "másét"...majd, megtanulod , hogy ilyenkor kihúzod magad, szakítasz!! Úgy is megvigasztaltattad magad !:) viseljetek a következményeket!!! Ha szeretnétek egymást, nem bújtok mással ágyba! :)
2015. aug. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Kill The Sexplayer ***** válasza:
94%
Ha ezzel akartál bosszút állni, akkor mondd is el neki, különben minek csináltad? Aztán növessz a takonygerinced helyett valami normálisat.
2015. aug. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
94%

És am fájt??


Tudod! Amikor kitépték a gerinced!

2015. aug. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

Ez elég gyerekes viselkedésre vall, hogy "megcsaltam mert megcsalt".... /=_=\

Mellesleg honnan tudod..?

Az hogy jóban vannak nem megcsalás..

...Szerintem...


De hát mit tudhatok én, egyszerű gondolkodással.. :')

2015. aug. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne mond el. Köszönj el töle!
2015. aug. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
jobb lesz ha ezt itt és most befejezitek, vagy maradtok együtt és még vagy hatszor félredugtok mert úgyis az lesz, melyik a jobb?
2015. aug. 2. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tudod, mi vagy te, kérdező? Egy SZEMÉT! Szerintem szakíts a barátoddal, szegény nem egy olyat érdemel, mint te... Menj csak a b*szópajtásodhoz, biztos jó választás...
2015. aug. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!