Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek most mi lesz? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mi lesz? Mit érezhet ő, mit tegyek én? Véleményetek erről az egészről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány, akivel szépen mondva 4 hónapig volt valami. Sose mondtuk ki. De mindketten éreztük. Sokat beszéltünk, és jól is éreztük magunkat. Voltak kisebb-nagyobb viták, de azokon átt tudtunk lendülni. Mindaddig, amíg nem jött egy "kedves" osztálytársam aki szerelmes lett és amit írt neki a csaj kicsit áttformálta és úgy adta elő nekem. Ami mindig zavart, de gonoltam, csak féltékenyé akar tenni. Ez sikerült is, főleg amikor azt mondta, hogy a csaj egyátalán nem akar semmit, nem úgy gondolja stb... Holott ne így volt. Itt kezdődtek a nagy viták. Ment is ez szépen 1 hónapig, mígnem gondoltam ha úgyis el akar felejteni, akkor letiltom fbn, nem fogom keresni. Ez még szép és jó, de valamiért le k****ztam. Nemtudom miért, talán mert még amikor velem volt, akkor is írt azzal a sráccal.


Azonkívül nem is láttam, hogy törekedett volna, hogy kibéküljünk, pedig én próbáltam. Mindent megtettem. Fájt. Nagyon. Hiába kértem 1001x bocsánatot, minden egyes lépés más irányba vitt és az igyekezetből az lett, hogy futottam utánna.


Aztán születésnapján írtam neki Skypeon. Kb. 2 héttel később válaszolt, majd lassacskán elkezdtünk beszélgetni. Feloldottam facen, beszéltünk ott is. Majd kibékültünk. A dolgokat is úgy ahogy sikerült átbeszélni. Vita nélkül. Ezt szerettem volna elérni, hogy ne legyünk rosszba. De én nem tudtam elfelejteni. Kicsit se. Még jobban szeretem, mint akkor, nagyon hiányzik. Bármit megtennék, de nemtudom mi lenne most a legjobb.


Pár napja írta, hogy hiányzok neki, és azt szeretné ami akkor volt (január-május között, szóval amikor nagyon jóba voltunk, sőt több is volt)

Majd írta, szeretne, de nem tud nekem hinni, nem tudja elhinni, hogy szeretem, stb...


Aztán tegap este jött azzal, hogy nem tudhatom jó lenne e nekünk újra megpróbálni, nincs értelme mert "úgyis megunsz" ezt nem is értettem. Ha szeretem, hogy unhatnám meg? Főleg ennyi gubanc után.


Én őszíntén szeretem, tiszta szívemből. Nemtudom mit tehetnék. Merre mit lépjek... Tudom, mondhatja bárki, hogy nem érzed csak mondod, de nálam ez nem így megy. Én komolyan érzem és tényleg bármit megtennék.


De mi lenne a legjobb? Szerintetek?



2015. aug. 31. 10:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha ilyeneket mond, akkor van nála esélyed. Ennyi gubanc után nem csoda, hogy nincs 100%-os bizalom, de ezt helyre lehet hozni. Találkozzatok és mondd el neki az érzéseid, szerintem nagy rá az esély hogy viszonzásra találnak :)
2015. aug. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!